Keystone logo
Charles Sturt University Tarım Bilimleri Yüksek Lisansı (uzmanlıklarla birlikte)
Charles Sturt University

Tarım Bilimleri Yüksek Lisansı (uzmanlıklarla birlikte)

Wagga Wagga, Avustralya

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 33.200 / per year

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Yüksek lisansımız araştırma derecesi için harika bir Pathway . Çalışmanız bir araştırma bileşeni, 32 puanlık tez ve hazırlık konularını içerecektir.

Tarım merkezimizde öğrenin

Wagga Wagga'da Avustralya'nın en büyük tarım bölgesinin kalbinde yer alıyoruz. Kampüs içi çiftliğimiz, endüstrilerin en iyi uygulamalarına göre yönetilen bahçecilik, hayvancılık ve kırpma işletmelerine sahiptir. Kampüsümüz, güney yarım küredeki en gelişmiş yeraltı kök büyüme laboratuvarına ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca beş son teknoloji laboratuvar ve modern sera tesisleri, çeşitli sulama sistemlerinin çalışma modelleri ve kampüste 1.600 hektarlık bir üniversite çiftliği sunuyoruz.

Endüstri bağlantıları

Avustralya'nın en büyük tarım, bahçecilik ve şarap bilimi eğitimi sağlayıcısı olarak, Avustralya'daki kırsal endüstrileri gururla destekliyoruz. Güçlü endüstri bağlantılarımız, mesleğinizde etki yaratacak beceri ve bilgileri öğreneceğiniz anlamına gelir.

Uzmanlardan öğrenin

Akademik kadromuz, tarımsal ve çevresel sürdürülebilirlik alanlarında uluslararası kabul görmüş araştırmacılardır. Zararlılarla mücadele etmek için ekolojik stratejiler geliştiriyorlar, jeo-uzamsal araştırmalara giriyorlar ve yeni teknolojileri ve doğal ortamları savunuyorlar.

Yeni ve gelişen teknolojiler

Çiftçilik ve operasyonel uygulamaların iyileştirilmesine yardımcı olmak için kursun tüm unsurlarında yeni ve gelişmekte olan tarım teknolojilerine odaklanıyoruz.

kabul

Müfredat

Tesisler

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Su Ürünleri Yetiştiriciliği Yüksek Lisans Derecesi
    • Santiago de Compostela, İspanya
  • Küresel Değişimde Orman Bilimi Yüksek Lisans Derecesi
    • Prague, Çek Cumhuriyeti
  • Orman Ürünleri Teknolojisi ve Ahşap Yapılarda Usta
    • Salzburg, Avusturya