Keystone logo
Chicago State University

Chicago State University

Chicago State University

Tanıtım

2

Chicago State University 2017 yılında sesquicentennial kutlayacak. Chicago State University 2 Eylül 1867 tarihinde Blue Island, Illinois sızdıran demiryolu yük vagonunun bir öğretmen okulu olarak kapılarını açtı. Bugün, aksine, üniversite tam akredite halk, Chicago Southside bir yerleşim toplumda 161-pitoresk dönüm üzerinde yer alan kentsel kurumdur. kuruluşunun ilk yılında, CSU 62 öğrenci alındı. Geçerli öğrenci kayıt yaklaşık 7.200 olduğunu.

Şimdiye kadar sonra gelen yol değişikliği ile işaretlendi. 140'tan fazla yıl boyunca, CSU adı, odak, yönetişim ve konumu değişti. Fakat her geçiş ile, üniversitenin eğitim misyonunun gözden tutulur ve Chicago hizmet ve çevresindeki toplulukların artırmıştır.

1

Bugün, CSU Illinois Valisi tarafından atanan Mütevelli Heyeti tarafından yönetilmektedir. Üniversitenin beş colleges- Sağlık Bilimleri, Fen, İşletme, Eğitim ve Eczane - 38 lisans ve 30 yüksek lisans derece veren programlar sunuyoruz. Buna ek olarak, CSU uzatma kursları, uzaktan eğitim ve değil-kredi programları ile topluma ulaşmak Sürekli Eğitim ve Non-Geleneksel Programlar bir Bölümü vardır.

mütevazı kökenlerinden, Chicago State Üniversitesi, kutsal salonları girmek herkes için bir katma değer eğitimi sağlayan olağanüstü bir ulusal alkışlanan üniversiteye dönüşmüştür. Sürekli yüksek öğrenim state-of-the-art eğilimlerini yansıtacak şekilde gelişen, Chicago State University yirmi birinci yüzyılda başarı için hazırlar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

sorular