Keystone logo
Chicago State University College of Health Sciences

Chicago State University College of Health Sciences

Chicago State University College of Health Sciences

Tanıtım

Dekan'ın Hoş Geldiniz Mektubu

CSU'nun Sağlık Bilimleri Fakültesi Programlarına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Fakültemiz, sağlık bilimleri endüstrisinde sağlık hizmetlerinin sunumunu etkileyen liderlerin hazırlanmasına, yetiştirilmesine ve geliştirilmesine yardımcı olan yetenekli klinisyenler ve ileri sağlık bilimi uzmanlarını içerir.

Fakülte, çeşitli sağlık hizmetleri sisteminin sağlık hizmeti ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi sınıflar, simüle edilmiş / gerçek yaşam klinik uygulamaları ve toplum temelli deneyimler içeren titiz bir müfredat tasarladı.

Bir sağlık mesleği mensubu olarak geleceğinizi belirlerken, lisanstan mezun olana kadar ulusal olarak tanınan, akredite edilmiş tüm derece programları arasından seçim yapabilirsiniz. Sürekli büyüyen sağlık alanında hayatınızı zenginleştirecek ve kariyer fırsatlarınızı artıracak olağanüstü bir eğitim deneyimi sizi bekliyor. Sağlık Bilimleri Koleji'nde geçirdiğiniz süre boyunca siz değerli öğretim üyelerimizin ve personelimizin çok çeşitli araştırma faaliyetlerine katılabilirsiniz.

Biz yaygın olarak tanınırız:

 • mükemmel öğretim
 • mükemmel öğrenci öğrenme ortamları
 • yenilikçi araştırma programları
 • kapsamlı topluluk katılımı.

Sağlık Bilimleri Fakültesi, kentsel bir misyonu benimsiyor. Saha çalışması ve staj deneyimleriyle zengin bir kültürel ortamdan yararlanabileceksiniz. Chicagoland bölgesindeki en iyi sağlık bakım tesisleri ve tıp merkezlerinden bazılarıyla ortaklık yapıyoruz.

Sizi, Chicago Eyalet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Koleji'nin birçok yönünü tanımanız için web sitemize göz atmaya davet ediyorum. Sağlık alanında bir kariyer ile eğitimsel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmayı umuyoruz.

Eğitim yolculuğunuza başlarken en iyi dileklerimle!

İçtenlikle,

Tyra Dean-Ousley

Dr. Tyra L. Dean-Ousley, EdD, APRN, FNP-BC

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili

Hemşirelik Bölümü Başkanı

Konumlar

 • Chicago

  South Cottage Grove Avenue,9601, 60628, Chicago

  programlar

  sorular