Keystone logo
Christian Heritage College

Christian Heritage College

Christian Heritage College

Tanıtım

Christian Heritage College , Brisbane, Carindale'de bulunan, tamamen onaylanmış bir özel yüksek öğrenim kurumudur ve bir Hıristiyan yüksek öğrenim alternatifi modellemeyi amaçlamaktadır. 1986'da Emeritus Profesör Brian Millis tarafından doğmuş bir vizyondan yola çıkarak, Christian Heritage College , insan çabasının tüm alanlarında insan gelişimi, meslek, çağrı ve inanç ve öğrenmenin bütünleşmesi hakkında nasıl düşündüğümüzü yeniden hayal etmek için var.

Christian Heritage College , eğitmenin bir oluşum ve bütünsel gelişim süreci gerektirdiğine tutkuyla inanıyoruz. Bu nedenle, Christian Heritage College kursları yalnızca gelecekteki istihdam için bir derece veya belirli bir beceri seti kazanmakla ilgili değil (bunlar kadar önemlidir), daha ziyade tüm kişilerin gelişimidir.

Christian Heritage College , insanları şekillendiren ve insanları oluşturan derece düzeyinde kurslarda uzmanlaşmıştır. Kurslarımız, İşletme, Eğitim, Liberal Sanatlar / Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler ve Bakanlıklar olmak üzere beş alandaki kurslarda inancı öğrenmeye entegre eden istisnai bir personel tarafından verilmektedir. Kurslarımız Hristiyan bir bakış açısıyla öğretilirken, tüm geçmişlerden ve geleneklerden öğrencileri memnuniyetle karşılıyoruz.

Konumlar

  • Carindale

    322 Wecker Road, 4152, Carindale

    sorular