Keystone logo
CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

Tanıtım

CIES, SPOR DÜNYASINA ARAŞTIRMA ESASLI ÇÖZÜMLER VE ÜST DÜZEY AKADEMİK & YÖNETİCİ EĞİTİM PROGRAMLARI SUNUYOR

CIES - International Centre for Sports Studies , İsviçre Neuchâtel'de bulunan bağımsız bir çalışma merkezidir. 1995 yılında Fédération Internationale de Football Association (FIFA), Neuchatel Üniversitesi, Şehir ve Neuchatel Eyaleti arasında bir vakıf olarak kuruldu.

Çok disiplinli bir yaklaşım kullanan CIES , günümüz toplumunda sporun karmaşıklıklarının üstesinden gelmek ve sporun tüm sporlarda nasıl yönetildiğini ve yönetildiğini geliştirmek amacıyla spor dünyasına araştırma, üst düzey eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Uluslararası bir merkez olarak CIES , kalifiye ve çeşitli bir kadroya sahiptir ve dünya çapında bireyler, üniversiteler ve spor organizasyonları ile ortaklıklarını sürekli olarak genişletmektedir.

Görevimiz

CIES , uluslararası ortaklar ağını tam olarak kullanarak dünya çapında spor yönetiminde sürekli ilerlemeyi ve sürdürülebilir gelişmeyi teşvik eder. Tüm araştırma ve eğitim ortaklarımızdan süregelen bilgi ve deneyim alışverişini aktif olarak destekliyoruz. CIES , akademik araştırmanın pratik yönetimle buluştuğu ve yerel ihtiyaç ve gereksinimlere uyarlanabilecek araştırmaya dayalı çözümlerle sonuçlandığı yerdir.

Konumlar

 • Neuchâtel

  International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1, 2000, Neuchâtel

 • Leicester

  Leicester, Birleşik Krallık

  • Milan

   Milan, İtalya

   sorular