Keystone logo
© Eva Dang
City University of London

City University of London

City University of London

Tanıtım

City , Londra Üniversitesi özel bir yer. Beceri ve özveri ile, öğrencilerimizin, topluluğumuzun ve dünyanın yaşamlarını yüz yıldan fazla bir süredir dönüştürmek için eğitim, araştırma ve girişim kullanıyoruz.

İşletme ve meslek için akademik mükemmeliyet

Biz önde gelen bir uluslararası kurumuz ve akademik mükemmellikte kararlıyız ve iş dünyasına ve mesleklere odaklanıyoruz.

Oldukça beğenilen bir kurum

Son anketlerimizde eğitim, araştırma ve girişim kalitesi ve yüksek sıralamalarımızla gurur duyuyoruz. City :

  • Mezuniyet umudu için İngiltere'de ilk 15'te ( The Times ve Sunday Times Üniversitesi Ligi Tablo 2017 )
  • İngiltere'de 27inci sırada ( Times Yüksek Öğretim ) 'Tablolar Tablosu' ile önde gelen Russell Grubu üniversiteleri

Dünyanın önde gelen araştırma

% 75.7 puan Araştırma Mükemmellik Çerçevesi (REF) 2014 İngiltere'deki tüm yükseköğretim araştırma kurumlarında araştırma kalitesini değerlendirmek için bir egzersiz, City 'in gönderimler dünya lideri 4 * (23.3%) ait olarak hem de uluslararası mükemmel 3 * (52.4 %) kalite.

Canlı bir uluslararası toplum

Bizim bakış açımız gerçekten küresel. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri, akademisyenleri ve profesyonel kadroları ağırlıyoruz, uluslararası düzeyde araştırma mükemmelliği için çalışıyoruz ve giderek artan uluslararası araştırma ortaklıkları ağı geliştiriyoruz.

Londra'nın merkezi konumu

Londra'nın kalbinde, birkaç merkezi Metro istasyonuna kolayca ulaşabileceğiniz ve İngiliz Kütüphanesi'nden ve West End'den sadece birkaç durak mesafede bulunmaktadır. Square Mile - Londra'nın dünyaca ünlü finans bölgesi - ve finansal ve mesleki kurumların merkezi, büyük sanat kompleksleri ve medya ofisleri, eğitim hastaneleri ve uzman tıbbi araştırma merkezleri birkaç dakika uzaklıktayız.

Yüzyılı aşkın bir zamandır kuruluşumuzdan beri, her zaman Londra City ile köklü bağlara sahip olduk. Londra Büyükşehir Belediye Başkanı Rektörü olan City ve birçok City Londra üniforma şirketleri uzun süredir destekçisi City .

Konumlar

  • London

    City, University of London Northampton Square, EC1V 0HB, London

sorular