Keystone logo
© Eva Dang
City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

Tanıtım

Bir değil, kar amacı gütmeyen, uzman yükseköğretim kurumu öğretim adanmış ve yaratıcı profesyonellerin yeni nesil ilham City & London Art School, Guilds hoş geldiniz. Biz sanatın diğer modellere önemli bir alternatif sunmak ve İngiltere'de yüksek öğrenim zanaat.

kurslarımız tüm kanıtlanmış bir sicili var ve yaygın olarak saygı. Biz çağdaş Güzel Sanatlar (BA (Hons) ve MA), kültürel objelerin Korunması (BA (Hons) ve MA) ve Tarihi Oyma (Diploma ve Lisans Diploması) lisans ve yüksek lisans dersleri yanı sıra Art Foundation Diploma sunuyoruz ve Tasarım. Bizim kurslarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bireysel program sayfalarını ziyaret ediniz.

Bizim ücretleri standart Birleşik Krallık derece uyumlu olsa da, biz aktif profesyoneliz hepsi öğretmenler ile temas süresinin yüksek düzeyde bir bağlılık var. Biz de, öğrencilerin çalışmalarını finanse yardımcı olmak için mükemmellik Sanat Okulu kararlılığını tanıyan cömert hamileri geniş bir yelpazede sayesinde burs ve burs önemli sayıda sunuyoruz. Bizim BA (Hons) kursunda öğrenciler hükümet tarafından finanse edilen öğrenci kredileri için uygun olabilir.

öğrenci oranları Bizim personel ÖĞRETİM cömert ve tüm kurslarda öğretim haftası boyunca gerçekleşir. Öğretim topluca uzmanlık ve bakış açıları çeşitli ve dinamik aralığı sağlamak onların mesleki alanlarda, üstündeki sanatçılar ve uygulayıcılar tarafından yürütülmektedir. Sanat Okulu uzman doğası mükemmellik odaklanmak ve bizim konularda gerektiren bir-bir dikkat sağlamak anlamına gelir. Biz merak, hırs iman ve yapım yoluyla öğrenme. Her öğrenci teşvik ve kendi beklentilerini aşmak için desteklenir.

Sunduğumuz eğitim geniş ve derin hem de. Biz normal hedeflenen çalışma gezileri için önemli bir kaynak olarak Londra'nın müzeler ve galeriler istihdam bağlamsal Sanat Geçmişini konferanslar ve seminerler ile beceri tabanlı öğretim birleştirir. konuların verimli çapraz tozlanma kendi uygulama derin bir anlayış geliştirmek için öğrencilere yardımcı olurken çizim, herkese açık özel bir Çizim Studio ile tüm derslerin temelini oluşturur.

YER VE Biz şimdi birlikte komşu 1930 depo çıkışı binada Vakfı Diploması Büyük esnek stüdyo boşluk, bir Gürcü teras ve karşısında Kennington Tüp istasyonunun bulunduğu amaca Victoria stüdyolar oluşur 1879 yılından beri Kennington sitesinde, olmuştur TESİSLER. Biz East End galerileri ve South Kensington müzeler sadece 20 dakikalık bir metro yolculuğu uzak hem sadece birkaç durak uzakta National Gallery ile, kolayca ulaşılabilecek Londra'nın galerileri ve müzeler var ve. Güney Londra'da bu alanda hızla kısa bir yürüyüş mesafesinde Damian Hirst Newport Street Gallery, Gasworks, Beaconsfield ve sayısız diğer galeriler ile kültürel çeyrek haline gelmektedir. kültürel organizasyonlar, müzeler ve galeriler ile ilişkimiz ağı geniş ve Venedik, Tokyo ve Berlin'de ortaklıklar da dahil, her ikisi de (Londra) yerel ve küresel olduğunu.

Biz yaratıcı çaba, analiz ve deney için bir alan olarak stüdyo merkeziliğini tanımak ve öğrencilerin odaklı, yoğun ve tam zamanlı uygulamayı destekleyen özel çalışma alanları tahsis edilmiştir. Bu doğal kuzey ışığı veya bir koruma araştırma laboratuvarı ile yüksek tavanlı sanatçı stüdyo olup olmadığını çalışma alanının her alanda akılda öğrencinin uygulama ile planlanmaktadır. Buna ek olarak, öğrenciler, bir dökümhane olarak küçük uzman tesislerine çalıştırmak uzman kaynakları ve atölye çalışmaları, çizim stüdyosu, baskı odası, ahşap atölyesi, döküm atölyesi, cam atölyesi, Sackler Kütüphanesi ve BT stüdyosu da dahil olmak üzere, yanı sıra erişimi uzmanlığa erişimi , seramik fırınlar ve fotoğrafik karanlık oda.

Biz yaklaşık 230 öğrenci ve 80+ öğretim elemanı ile bir insan ölçeğinde faaliyet DESTEK VE TOPLUM. Bu bizim canlı ve ilgi çekici, yaratıcı topluluğun farklı ve önemli üyeleri olarak öğrencilerle çalışmak için bize sağlar. Biz bireysel gelişimi hakkında bakım ve kendi alanlarında lider olan çoğu bizim mezunlar, aktif iletişim içinde kalmak. Öğrenciler ayrıca devreye alınması ve öğrenci çalışmalarını vitrine gönüllü iş deneyimi için fırsat sağlamak önemli miras, yaratıcı ve sanat ile ilgili kurumlar ve girişimler, ile işbirliği yarar.

Daha fazla bilgi için, lütfen ziyaret edin web sitemizi.

sorular