Keystone logo
© Carrianna Field
City Hall School of Languages

City Hall School of Languages

City Hall School of Languages

Tanıtım

bize

Dil Okulu City Hall School of Languages olarak 2006 yılında faaliyete başladı bir yabancılar için İngilizce ve İspanyolca okul.

Bugün öğretmenlerimizin akademik hazırlık dil ve teşekkür için mevcut talebi göz önüne alındığında, biz de Alman, Fransız, İtalyan ve Rus yoğun kursu verir.

Biz talep ve ihtiyaçlarına adapte göstermiştir Akademi vizyoner ve sürekli gelişen bilgi bulunmaktadır. Böylece, son teknolojilere geleneksel eğitim sisteminin uyarlanmasında León öncü özel okul haline gelmiştir. Biz gerekli ve sözlü sıkıştırma aracının belirli bir gelişme için gerekli bir modern dil laboratuarı var. Buna ek olarak tüm derslikler interaktif yazı tahtaları ve geleneksel sınıfını zenginleştirmek ve olumlu herhangi bir dil öğrenme etkileyen bir interaktif öğretim oluşturmak için sonsuz kaynak sağlamak yardımcı programlar ile donatılmıştır.

Çalışmalarımız sistemi öğretim çocuklar ve yetişkinler kalitesini sağlamak amacıyla, sınıf başına altı öğrenci maksimum küçük gruplar korumaktır. Grup başına öğrenci bu numara ile biz öğrenme hızını ve her öğrencinin özel ihtiyaçlarını adapte, bireyselleştirilmiş dikkat sağlayabilir.

yerli öğretmenler tarafından öğretilen konuşma, nitelikli öğretmenler tarafından, gramer sınıfları ayırt etmek de var Geliştirilmiş öğrencisi.

bu teknolojik ve insan kaynakları sayesinde biz böylece önemli ölçüde öğrenci alır, sonucu iyileştiren bir denge oluşturarak dil öğrenmenin dört beceri üzerinde çalışan başardı.

konum

71679_1.jpg

Konumlar

  • León

    Paseo de Salamanca, 31 bajo, , León

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular