Keystone logo
Clarion University of Pennsylvania

Clarion University of Pennsylvania

Clarion University of Pennsylvania

Tanıtım

Batı Pennsylvania'nın inişli çıkışlı tepeleri arasında 4.400 öğrenciye ev sahipliği yapan Clarion Üniversitesi bulunmaktadır. Bu Cesur, Kendine Güvenen öğrenciler, akademisyenlere ve çeşitli ilgi alanlarına meydan okuyarak parlak bir gelecek inşa ediyor ve onları kucaklayan 5,300 kişilik bir kasabayla ilişki kuruyor.

Clarion University of Pennsylvania , kapsayıcı, öğrenci merkezli ortamlarda sunulan yenilikçi, ulusal olarak tanınan programlar aracılığıyla dönüştürücü, yaşam boyu öğrenme fırsatları sağlar.

Öğrenciler, 1867'deki başlangıcından bu yana gelişen doğal Clarion kampüsümüzde ve Oil City'deki büyüyen ve ünlü Venango kampüsümüzde öğrenmeyi benimsiyor. Öğrenciler ayrıca, çevrimiçi eğitimde köklü bir ulusal lider olan Clarion Online aracılığıyla derece kazanma seçeneğine de sahiptir. Clarion öğretim üyeleri, COVID-19 salgını sırasında öğrencilerin uzaktan öğrenime geçişini kolaylaştıran deneyimli çevrimiçi eğitimcilerdir.

Clarion, öğrencilerini işletme, eğitim, sağlık, bilim ve sanat alanlarında küçük bir öğrenci-öğretim üyesi oranı ve ulusal ve uluslararası akreditasyona sahip programlarla hazırlar. Clarion University of Pennsylvania , 1948'den beri Orta Devletler Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından sürekli olarak akredite edilmiştir.

Staj ve yurtdışında eğitim fırsatları öğrencilerin ufkunu genişletir.

Mali yardım ve burslar, öğrencilerin heyecan verici eğitim fırsatlarından yararlanmalarını sağlar. Öğrencilerimizin yüzde 80'inden fazlası bir çeşit mali yardım alıyor. 175'ten fazla akademik programa ek olarak, Clarion University öğrencileri ayrıca kişisel yaşamlarını zenginleştirmenin tadını çıkarırlar. Akademik, atletik, okul içi, Yunan, siyasi, çok kültürlü, hizmet ve özel ilgi gruplarını içeren 170'den fazla öğrenci organizasyonu ile öğrenciler Clarion'da bireyler ve liderler haline gelir. Bu akademik ve öğrenci yaşamı fırsatları aracılığıyla, öğrencilerimiz 45 eyalet ve 14 ülkeden diğer öğrencilerle etkileşime girmektedir.

Öğrenciler kampüs içi süitlerde ve yakındaki üniversiteye bağlı dairelerde yaşıyorlar ve hepsi rutin olarak üniversite polisi tarafından devriye geziliyor. Yemek seçenekleri arasında Eagle Commons (öğrenci yemek salonu), Starbucks, yemek alanları ve kafeler bulunur. Özel mağazalar ve yerel olarak sahip olunan kafelerin sıralandığı Main Street, Clarion kampüsümüzden sadece birkaç adım uzaklıktadır ve öğrencilerin topluluğun ayrılmaz bir parçası olmasına olanak tanır. Clarion çevresinde otobüs taşımacılığı sağlanmaktadır ve birçok yerel perakende satış mağazası ve restorana hizmet vermektedir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Clarion

    Wood Street,840, 16214, Clarion

    sorular