Keystone logo
Clarke University

Clarke University

Clarke University

Tanıtım

Clarke University , eğitimde etkileyici bir mükemmellik geleneği ile 21. yüzyıla taşındı. Clarke, 1843'te kuruldu ve adını, Kutsal Bakire Meryem Ana Kardeşleri (BVM'ler) adlı dindar kadınlardan oluşan bir cemaat kuran İrlandalı bir kadın olan Mary Frances Clarke'tan alıyor. Topluluk 1843'te nehir kasabası Dubuque'ye ulaştığında, burası öncü bölgeydi. Şehir, canlılığı ve Mississippi Nehri güzelliğini korurken yıllar içinde kökten değişti.

Clarke University , büyümesi ve değişimi boyunca "zamanla ilerici" kalmıştır. Yeni programlar geliştirildikçe, Clarke, kurumun kalbi olan öğrencilere entelektüel ve kişisel gelişimlerinde meydan okumaya ve desteklemeye devam etti. Clarke, eğitimde uzun süredir devam eden mükemmeliyet geleneğiyle tanınır ve öğrencileri, öğretim üyeleri ve personeli bu mirası korumak ve güçlendirmek için birlikte çalışır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Dubuque

    Clarke Drive,1550, 52001, Dubuque

    programlar

    sorular