Keystone logo
The Chinese Language Institute

The Chinese Language Institute

The Chinese Language Institute

Tanıtım

CLI kombine 18 yıl yaşamış, çalışmış iki kardeş tarafından kurulan ve Çin'de çalışılmıştır. Dünyada Çin'in artan öneminin farkında sonra, öğrencilere Çinli öğrenme ve daldırma yoluyla PRC anlamak için benzersiz bir yol sunmak için yeteneklerini birleştirdi.

Harvard, Yale, Oxford, Columbia, ve daha birçok dahil, kurulduğu günden bu yana, CLI 30 ülkeden yüzlerce öğrenci ev sahipliği yapmıştır ve dünyanın en iyi üniversiteleri birkaç. CLI Washington Post, China Daily, ve ülke genelinde eğitim dergilerinde özellikli ve şimdi Guilin güzel güney kenti kendi 5 katlı öğrenme merkezi kaplar edilmiştir. 2012 yılında, Frommer'ın seyahat rehberi Çin'de üst Çinli programlardan biri olarak CLI önerilir.

Guilin nedenlerle çok sayıda için CLI ev olarak seçildi - sıcak olduğunu; o hemen altında bir milyon nüfusu ile, gezinmek için küçük ve basit; yerel halk samimi ve ilgi çekici; mutfağın mükemmel; ve liste uzayıp gidiyor.

Belki Guilin Cli evine seçildi en önemli nedeni güzelliği ve kentin kültürel zenginliği olduğunu. Çin'de, Guilin bin yılı aşkın bir süredir, doğal güzelliği ile ünlü olmuştur. Guilin gelen bir geleneksel Çin mürekkep boyama içine yolculuk gibi hissediyor. Bu doğru bir kelime ile Guilin uhrevî dağ manzara tarif etmek imkansız - kendi sahne görülmesi gereken biridir.

Konumlar

  • Guilin

    31 Chaoyang Xilu Guilin, Guangxi, China 541004

    sorular