Keystone logo
CLL Language Centres

CLL Language Centres

CLL Language Centres

Tanıtım

Neden Fransızca'yı CLL ile öğreniyorsun?

31 yılı aşkın bir süredir Fransızca'yı yabancı dil olarak öğretmeye aktif olarak dahil olan CLL, hepsi küçük öğrenim gruplarını öğretmek ve kolaylaştırmak için uzmanlaşmış, yüksek nitelikli bir eğitmen ekibine sahiptir. Eğitmenlerimiz için sürekli eğitim politikamızın yanı sıra, Louvain Katolik Üniversitesi ile olan ortaklığımız, üstün kalite ve güvenilirliğin bir garantisidir.

Bizim odağımız, gerçek yaşam koşullarında Fransızca anlamanızı ve konuşmanızı sağlayan sözlü iletişimdir. Tüm kurslarımız, Belçika'nın Fransızca konuşan kısmının kültürüne dayanmaktadır, bu sayede ülkemize daha kolay entegre olmanıza yardımcı oluyoruz.

Fransızca kursları

 • ilerici

Fransızca olarak sürekli ve düzenli bir şekilde ilerlemek için, günlük yaşam durumlarınızda (iş, sosyal aktiviteler,…) iletişim kurabilmek için sözel dil becerilerinin edinilmesine dayanan bir öğrenme yaklaşımına ihtiyacınız vardır.

 • Yoğun

Yoğun Kurslarımız, sözlü iletişimdeki akıcılığınızı hızlı bir şekilde etkinleştirmenize yardımcı olur ve bu sayede Fransızca içeren günlük aktivitelerinizde verimliliğinizi artırırsınız. Temel amaç, gerçek hayattaki durumlarda (iş başında, evde, okulda,…) Fransızca konuşmaya güvenmenizdir.

 • Yaz kursları French4Life

Avrupa'nın kalbinde 2 haftalık yoğun Fransızca dersleri.
«Alizé» programı, esnek doğası ve hedeflerinize uyum sağlamaya hazır olması sayesinde, Fransızca hakimiyetinde maksimum verimliliği desteklemektedir. Birkaç modülden oluşan bir pakete kayıt olabilir veya tek bir modülle başlayabilir ve hedeflerinize ulaşıncaya kadar ek oturumlar ekleyebilirsiniz.

 • Yaz dersleri French4Study

Bir francophone üniversitesinde kalışınıza hazırlanın

Magellan programımızın gücü, üç temel özelliği birleştirdiği gerçeğinde yatmaktadır:
Fransızca konuşmaya cüret etmek, (dersler, çoğunlukla, sözel pratik ve iletişim üzerine odaklanmak), verimli olmak (çalışmalara hazırlamak, araştırma yapmak veya Fransızca çalışmak) ve kültürümüzü keşfetmek (kültürel ziyaretler ve insanlarla tanışmak).

 • Yaz dersleri French4Work

Profesyonel iletişim odaklı yoğun bir kurs
Mesleki yaşamınızda hızlı ve verimli bir şekilde kullanabilmeniz için Fransızca bilginize gerçek bir destek vermek istersiniz. Gündüz aktivitelerinden vazgeçmek zorunda kalmadan bir kursa zaman ayırmaya hazırsınız.

Yaz Akşamları programımız, 2 hafta boyunca haftada 4 akşam sunarak profesyonel durumlarınızda daha verimli olmanıza yardımcı olacaktır.

 • Bire bir

Dil eğitmeninizle birlikte oluşturulan özel bir kurstan - hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacak ve fransızca öğrenmeye yönelik yolculuğunuzda kişisel rehberiniz olacak - özel bir kurstan toplam fayda elde edin

 • “A la carte” grubu kursları

Benzer bir seviyeye ve öğrenme hedeflerine sahip bir grup katılımcı oluşturursunuz ve CLL Öğrenme Danışmanınızla işbirliği yaparak, grubunuza (tarihler, ritim, zaman çizelgesi) göre tamamen ölçülendirilmiş bir dil eğitimi kursu düzenlersiniz.

 • Bireysel daldırma

Fransızca'da bir, hiper-yoğun bir hafta tam zamanlı dersler içeren bu bireysel program, sürekli bir ritim ile ilerlemenizi ve Fransızca seviyenize özel bir güç katmanızı sağlar, böylece profesyonel yaşantınızda doğrudan faaliyete geçebilirsiniz.

Merkezlerimiz

Eğlenceli dil öğrenmeye adanmış iki merkezimize hoş geldiniz.

Brüksel’in çevreleyen yeşil bölgesinde, Belçika’nın ve Avrupa'nın başkenti Woluwe’de bir merkezimiz var ve Brüksel’e 25 km uzaklıkta yer alan hareketli bir üniversite şehri olan Louvain-la-Neuve’nin şehir merkezinden yalnızca birkaç adım ötede başka bir merkez var. .

Başarının anahtarı!

 1. Başarılı ve kanıtlanmış öğretim yöntemleri
 2. Kişiye özel kurslar ve yoğun programlar
 3. Motivasyonunuz, iyi ilerlemenin anahtarı
 4. Ciddiye alarak çalışan eğitmenler
 5. Devam eden değerlendirmeler
 6. Eğlenceli ve arkadaş canlısı bir ortamda öğrenmenin keyfi

Konumlar

 • Woluwe-Saint-Lambert

  Avenue de Kraainem 61, 1200 Woluwe-Saint-Lambert, 1200, Woluwe-Saint-Lambert

 • Ottignies-Louvain-la-Neuve

  Voie Cardijn 8, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve, , Ottignies-Louvain-la-Neuve

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular