Keystone logo
Cloud County Community College

Cloud County Community College

Cloud County Community College

Tanıtım

Misyonumuzun öğrencileri başarılı yaşamlar sürmeye ve topluluklarımızın canlılığını artırmaya hazırlamak olduğu Cloud County Community College hoş geldiniz. Yol gösterici değerlerimiz Başarı, Mükemmellik, Hizmet, Dürüstlük, Çeşitlilik, Erişilebilirlik ve Sürdürülebilirliktir. Bize giden yolu bulduğunuza sevindik.

Sunduğumuz şeyleri keşfederken, öğrencilerimizi eğitim hedeflerini gerçekleştirirken destekleyen şefkatli bir topluluk sağladığımızı göreceksiniz. Fakülte üyelerimizin ve personelimizin çoğu, kurum ve yerel toplumla birden çok bağlantısı olan eski öğrenciler veya uzun süredir çalışanlardır. Pek çok eğitim seçeneğiniz olmasına rağmen, hedefleriniz işe gitmek, daha iyi bir iş elde etmek için becerilerinizi güncellemek veya dört yıllık bir üniversiteye geçiş olsun, Cloud bireylerin hayatlarını iyileştirmelerine yardımcı olma konusunda gururlu bir geçmişe sahiptir! İstediğiniz şeyi başarmanıza yardımcı olmak için her dönem 335'ten fazla ders içeren istiflenebilir referanslara sahip on iki çalışma alanı sunuyoruz!

Yüksek öğrenimin yaşamları dönüştürdüğüne inanıyoruz, bu nedenle 12 ilçedeki hizmet alanımızdaki her sakine erişilebilirlik sağlamaya çalışıyoruz. Cloud'un harcı, eyalet üniversitelerinin ücretlerinin üçte biri. Ayrıca, öğrencilerimizin yaklaşık yüzde 70'i bir tür mali yardım almaya hak kazanıyor. Bizimle yakın durabilir ve uzağa gidebilirsiniz!

Ayrıca öğrenci katılımının akademik başarının kritik bir bileşeni olduğuna inanıyoruz, bu nedenle çeşitli ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize sınıfın ötesinde hitap edecek düzinelerce kulüp ve organizasyon sunuyoruz. Kampüs hayatına dahil olmak isteyen öğrenciler, ister dört yıllık bir eğitim almaya devam edin ister doğrudan işgücüne girin, değerli olan deneyim, liderlik ve organizasyon becerilerini kazanma fırsatına sahiptir. Bu yetkinlikler, küçük bir kolej için elverişli, sıcak ve kapsayıcı bir ortam aracılığıyla mümkün hale getirilir. Nihayetinde, Cloud'daki deneyiminiz akademik, sosyal ve kişisel olarak büyümeyi destekler.

Konumlar

  • Concordia

    Campus Drive,2221, 66901, Concordia

    sorular