Keystone logo
CMI Business School

CMI Business School

CMI Business School

Tanıtım

Bağlılığımız sayesinde CMI, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirliği teşvik etmek için Global Compact imzacısı ve BM akademik ağı PRME'nin (Yönetimde Sorumlu Eğitim İlkeleri) üyesidir. CMI, şirketlerin ve kuruluşların sorumlu yönetiminde en son gelişmeleri sağlayan sürekli gelişim içinde bir Enstitüdür . Prestijimiz ve taahhüdümüz, İspanyol Sosyal Sorumluluk Yöneticileri Derneği (DIRSE) gibi kuruluşlar tarafından onaylanmıştır.

Şu anda, kataloğumuzda kendi dereceleriyle beş yüksek lisans derecesi sunuyoruz ve öğrenciler, faaliyetlerinin geri kalanında kendilerine en uygun yöntemi seçme olanağına sahipler, haftalık yüz yüze, yüz yüze seçim yapabilirler. iki haftada bir harmanlanmış veya% 100 çevrimiçi yüz.

misyon

WCC'nin varlığının amacı, araştırma, geliştirme ve yenilikçilik ve insanın bütünleyici eğitimi yoluyla toplumun uyanmasına yeni ve daha iyi bir dünya yaratmak için katkıda bulunmaktır.

Kurumsal yönetimde, zamanın zorluklarının çözülmesine katkıda bulunmak için insanın bütünlüğüne ve toplum ve doğaya sahip tüm insanların sorumluluğuna temel dayanağı yerleştiren yeni bir eğitime dayanıyoruz.

görünüm

WCC'nin gelecek planları, bilinçli liderlerin, yani tam ve sorumlu oluşumlarının oluşması yoluyla çevre ile barış ve uyum içinde olan bir topluma ulaşmada küresel olarak katkıda bulunmaktır.

CMI'nın vizyonu, insanların ve kuruluşların liderliği ve bilinçli yönetimi ile ilgili öğretim, danışmanlık ve girişimcilik konularında küresel bir kriter olmaktır.

Konumlar

  • Madrid

    Calle López de Hoyos 9, 1º dcha,, 28006, Madrid

sorular