Keystone logo
© Eva Dang
Coaching for Change

Coaching for Change

Coaching for Change

Tanıtım

Coaching for Change Hakkında

Bizler, daha yalın, yenilikçi ve sürekli gelişmekte olan bir organizasyona doğru ilerlerken, değişimin liderleri olmak için bireyleri eğitiyor ve eğitiyoruz. Müşterilere, Güvenlik, Kalite, Maliyet, Teslimat, Verimlilik ve Moral gibi alanlarda performanslarını sürdürürken maliyetleri önemli ölçüde düşürmelerine yardımcı olan kanıtlanmış bir sicilimiz var.

60 kişiye yaklaşan ortak bir danışman ağı oluşturduk. Danışmanlarımız, Shingho ödülü kazanan işletmelerde en iyi uygulamayı görme ve geliştirme deneyimine sahiptir. Toyota’nın% 90’ı Grup Lideri seviyesinde ya da daha yükseğinde çalıştı. Geleneksel yönetimden "farklı düşünme yolu" getiriyoruz. İşyerinde “uygulamalıyız” ve hızlı bir şekilde sürdürülebilir değişimin sağlanması için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. Bu, mülkiyetin sistem içindeki personelden veya dahili değişim liderlerinden uzaklaşması anlamına gelmez.

Çalışmayı sevdiğimiz müşteriler, işlerine geri dönmeleri için bir eğitim kursu göndermezler - her zamanki gibi. Bir fark yaratmak istiyorlar ve biz de öyle! Ethos ve portföyümüz, işyerinde yeni araçlar, teknikler ve metodolojiler uygulayarak gerçek öğrenmeyi yönlendirmek için tasarlanmıştır.

Chartered Management Institute tarafından özetlenen standartlara ve profesyonelliğe bağlıyız. Danışmanlık yeterliliklerini, İş Danışmanlığı Enstitüsü (Chartered Management Institute) bölümünden sağlarız. Birleşik Krallık'ta en yüksek yönetim ve liderlik mükemmellik standartlarını teşvik eden tek profesyonel kurum.

Liderlik ve Yönetim Enstitüsü ile onaylanmış bir merkeziz. Liderlik ve yönetim yeterlilikleri için İngiltere'nin en büyük ödüllendirme organı ve Chartered Management Institute, değişim liderliği, koçluk ve iş geliştirme teknikleri üzerine odaklanmış çok çeşitli nitelikler ve onaylanmış programlar sunuyor.

Mükemmellik arayışında sürdürülebilir değişime odaklandık ve bunun için tanınıyoruz!

Konumlar

  • Derby

    Dunston Innovation Centre, Dunston Road, Chesterfield, S41 8NG, , Derby

  • Doha

    Doha, Katar

    programlar

    sorular