Keystone logo
Bellevue University College of Business

Bellevue University College of Business

Bellevue University College of Business

Tanıtım

İşletme Koleji'nin ( COB ) misyonu, rekabetçi ve uluslararası bir iş ortamında yenilik yapmaya ve liderlik etmeye hazır, yüksek performanslı, yaşam boyu öğrenenler geliştirmektir. Bunu başarmak için, öğrencilerin ilgisini çekmek ve profesyonel olarak değerlerini inşa etmek için tasarlanmış yüksek kaliteli programlar sunuyoruz. COB , uygulamalı öğrenmeye ve iş ilkeleri ve uygulamalarının güçlendirilmesine odaklanır. Bireysel kurslar ve tüm akademik programlar net performans hedeflerine sahiptir ve kritik kavramları ve becerileri tanıtmak, güçlendirmek ve ustalaşmak için tasarlanmıştır. Program tekliflerinde ve öğrencilerimiz için programların tasarımı ve geliştirilmesinde pazar odaklı olan COB , yeniliği vurgular ve geliştirir, liderlik becerilerini güçlendirir ve yüksek kaliteli performansı vurgular.

Müfredatın Kolej genelindeki odak noktası performans ve uygulamayı vurgulamaktadır, yani öğrenciler toplumdaki tipik ve benzersiz iş faaliyetlerine iş kavramlarını, standartlarını ve bilgi sistemlerini uygulamayı öğreneceklerdir. Çoğu öğrenci yetişkin öğrenci olduğundan, iş deneyimlerini sınıfa getirmeye davet edilirler. Sonuç olarak, sınıf üyeleri, kâr amacı gütmeyen ve kâr amacı gütmeyen ortamlarda ilkelerin nasıl uygulandığını daha iyi anlayarak, birbirlerinden güncel iş uygulamalarını ve sorunları öğrenirler.

Kariyer Hizmetleri, sınıf müfredatıyla bağlantılı olarak, öğrencilere yerel işletme organizasyonlarında staj yapma konusunda yardımcı olur. Bu stajlar çok çeşitli iş işlevlerini kapsar ve öğrencilere gerçek yaşam deneyimi sağlar ve öğrencinin lisans programı sırasında kazanılan bilgileri uygulamanın pratik bir yöntemi olarak hizmet eder.

Bellevue Üniversitesi, Uluslararası İşletme Eğitimi Akreditasyon Konseyi (IACBE) aracılığıyla İşletme Yüksek Lisansı, Muhasebe Bilim Lisansı ve İşletme Bilimleri Lisans Diploması için özel akreditasyon almıştır.

Konumlar

  • Bellevue

    Galvin Road South,1000, 68005, Bellevue

    sorular