Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
College For Financial Planning

College For Financial Planning

College For Financial Planning

Tanıtım

Yaklaşık 80 yıldır, becerilerine katkıda bulunmak ve kariyerlerini ilerletmek isteyen öğrencilere ve profesyonellere birinci sınıf finansal eğitim sunuyoruz. 1972'de, ülkenin ilk finansal planlama sertifikası olan CFP® sertifikasını oluşturduk. Bugün, profesyonel atama programları ve profesyonelleri müşterileri için daha iyi sonuçlar yaratmaya hazırlamak için tasarlanmış yüksek lisans programları ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vererek finansal planlama eğitiminin ön saflarında kalıyoruz.

Dokuz akredite mesleki unvan, CFP® sertifikası ve Kişisel Finans Planlama alanında Yüksek Lisans derecesi olan tek finansal eğitim sağlayıcısı olarak, College For Financial Planning ® — bir Kaplan Şirketi, danışmanları mevcut kariyer aşamaları için güçlendirirken bir sonraki aşamalarında kredi kazanırlar. Kimlik.

The College For Financial Planning ® - Kaplan Company'nin finansal planlama, varlık yönetimi, varlık yönetimi ve emeklilik planlaması alanlarındaki eğitim programları, SERTİFİKALI FİNANSAL PLANLAYICI ™ profesyoneli olmaya hazırlanmanıza yardımcı olabilir, uzmanlığınızı profesyonel unvanlarımızdan biri aracılığıyla genişletebilir veya yardım edebilir Kişisel Finansal Planlama alanında Yüksek Lisans Derecesi kazanırsınız.

Konumlar

  • Centennial

    East Nichols Avenue,9000, 80112, Centennial

    sorular