Keystone logo
College of Saint Mary

College of Saint Mary

College of Saint Mary

Tanıtım

College of Saint Mary eğitimin kadınların potansiyellerini gerçekleştirmelerine, liderlik güçlerini belirlemelerine ve kariyerlerinde ve yaşamlarında tatmin bulmalarına yardımcı olma gücüne inanıyoruz.

Merhametli Rahibeler tarafından kurulan ve misyonumuzdan ilham alan, kadınların bir fark yaratmak için dünyaya açabilecekleri daha büyük bir öz ve öz değer duygusu ve güven geliştirmelerine yardımcı olan akademik mükemmellik ve hizmet-öğrenme fırsatlarına adadık. hepsi için.

Tüm dünya dinlerinden ve ulusun her yerinden öğrencileri ağırlıyoruz. Hemşirelik, mesleki terapi, doktor asistanlığı çalışmaları, uzmanlıklarla öğretim, kariyer değiştiriciler için eğitim, analitik ve stratejik iletişime vurgu yapan iş, yasal çalışmalar ve daha fazlası gibi günümüzün önde gelen alanlarının geniş bir yelpazesinde uygun fiyatlı lisans programları sunuyoruz. Ve tüm bu ana dallar için burada güzel sanatlar ve sahne sanatları eğitimi alma fırsatları ile sağlam bir liberal sanat eğitimi temeli sağlıyoruz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Omaha

    Mercy Road,7000, 68106, Omaha

    sorular