Keystone logo
College O'Sullivan Of Montreal

College O'Sullivan Of Montreal

College O'Sullivan Of Montreal

Tanıtım

O'Sullivan Koleji, öğrencilere sekiz (8) özel eğitim programında kişiselleştirilmiş hizmetler sunan ve Kolej'in mükemmel bir itibar kazandığı küçük bir kar amacı gütmeyen kolejdir.

O'Sullivan College, kurulduğu 1916 yılından bu yana, Montreal şehir merkezinin kalbinde, öğrencilere gerçek iş dünyasına yönelik eğitimlerinin bir parçası olarak staj imkanı sunan büyük ve orta ölçekli işletmelerin yakınında yer almaktadır.

Kolej, öğrencilere bir dizi kişiselleştirilmiş hizmet sunmanın yanı sıra eğitim için ideal koşullar yaratmanın yanı sıra, öğrencilere öğrenme deneyimlerini daha verimli hale getirmek için en yeni ekipmanları sağlar.

O'Sullivan'ı diğer kolejlerden gerçekten ayıran şey öğrenciler, öğretmenler ve idari personel arasındaki yakın ilişkilerdir. Öğrenciler, benzersiz ihtiyaçları ve istekleri olan bir birey olarak gerçek bir dikkatle ele alınır. Öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar, Kanada'da veya yurtdışında, O'Sullivan'a gelen herkes başkalarıyla çalışma deneyimlerini geliştiren özel bir bağ yaşarlar.

Konumlar

 • Montreal

  Rue de la Montagne,1191, H3G 1Z2, Montreal

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular