Keystone logo
Colorado Christian University

Colorado Christian University

Colorado Christian University

Tanıtım

Colorado's Flagship Christian Üniversitesi

1914'te kurulan Colorado Christian University , Colorado'daki ve sekiz eyaletli Rocky Mountain bölgesindeki en önde gelen mezheplerarası Hıristiyan kolejidir ve binlerce öğrenciye birinci sınıf eğitim sunar.

Hristiyan Kolejleri ve Üniversiteleri Konseyi'nin bir üyesi olarak CCU, ülke çapında en iyi üniversiteler arasında yer almaktadır.

Üniversite şu anda, College of Undergraduate Studies aracılığıyla geleneksel lisans öğrencileri için 50'den fazla derece seçeneği sunmaktadır. Yetişkin ve lisansüstü öğrenciler College of Adult and Graduate Studies ve CCU Online aracılığıyla 80'den fazla derece seçeneğine sahiptir.

CCU'daki Strobel Applied Apologetics Merkezi, sırayla yerel kiliseler ve topluluklarda, medyada, eğlence dünyasında, internette ve popüler kültürde fikirlerin pazarına aktif olarak katılan geniş bir Hıristiyan ağını donatmaya odaklanmaktadır. Amerika'daki kiliseye manevi yenilenme getirmek.

Colorado Christian University kamu politikası düşünce kuruluşu Centennial Institute, Colorado ve ulusun karşı karşıya olduğu en önemli sorunların kamuoyunun anlayışını geliştirmek için çalışıyor. 2009 yılında kurulan Centennial Enstitüsü inanç, aile ve özgürlüğü teşvik etmeyi; vatandaşlığı öğretin ve 1776'nın ruhunu yenileyin.

Bu sayfadaki bilgiler, CCU'yu neyin benzersiz kıldığı hakkında daha fazla bilgi edinmenize, sizi CCU liderleriyle tanıştırmanıza, Üniversitenin 100 yıllık mirası hakkında bilgi bulmanıza ve Üniversite ve akademik programlarıyla ilgili gerçekleri ve istatistikleri öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Ek olarak, CCU'yu ziyaret etmeyi planlıyorsanız, tüm CCU konumlarına ve Colorado, Lakewood'daki ana kampüs yakınındaki önerilen otellere harita ve yol tarifi alabilirsiniz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Lakewood

    West Alameda Avenue,8787, 80226, Lakewood

    sorular