Keystone logo
Colorado State University Online

Colorado State University Online

Colorado State University Online

Tanıtım

Colorado Eyalet Üniversitesi'nde Çevrimiçi Öğrenim

CSU'nun öğrenme platformu Canvas, her kursta öğrenim çıktılarını karşılamanızı sağlayan sezgisel, kullanımı kolay bir ortam yaratır. Canvas içinde aşağıdaki kaynak ve atama türlerini bekleyebilirsiniz:

Video

Aldığınız aynı kurs için canlı, kampüs içi oturumlardan kaydedilmiş dersler

Eğitmen ders video kayıtlarını ofisinde veya sahada verir

Bir web kamerası ve mikrofon aracılığıyla eğitmen ve / veya diğer öğrencilerle konuşabileceğiniz gerçek zamanlı (eşzamanlı olarak da bilinir) oturumlar

Çevrimiçi kaynaklardan videolar

Ses

Eğitmenin podcast kayıtları veya diğer anlatımlı sunumlar

Çevrimiçi kaynaklardan ses kayıtları

Metin

Hakemli araştırmalar, makaleler ve dergiler

Blog gönderileri

Ders kitapları

Çevrimiçi kaynaklardan makaleler

Tartışma forumları

Değerlendirmeler

Testler ve sınavlar

Bireysel olarak veya bir ekibin parçası olarak tamamlanan projeler

Yazılı, video veya ses ödevleri

Denetleme araçları

Eğitmenler genellikle kurs değerlendirmelerinin akademik bütünlüğünü sağlamak için gözetmenlik kullanırlar.

Herhangi bir ortamda öğrenmek, belirli bir düzeyde bağımsızlık, motivasyon ve zaman yönetimi gerektirir. Çevrimiçi formatımız, kurs çalışmalarını kişisel ve profesyonel yaşamınızla dengelemenize olanak tanır. Çok çeşitli disiplinlerde, farklı geçmişlere, yaş gruplarına ve teknolojik beceri düzeylerine sahip öğrencilerin çevrimiçi öğrenirken başarılı olduklarını gördük.

Teknoloji Gereksinimleri

Kurslarımız için temel teknoloji gereksinimleri minimum düzeydedir. İnternete erişim (masaüstü veya dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon vb.) Ve muhtemelen bir web kamerası (genellikle mikrofon dahildir) en tipik olanlardır. Bazı kurslar, ödevleri tamamlamak ve sınıf arkadaşlarıyla işbirliği yapmak için ek yazılım gerektirebilir; bunların tümü çevrimiçi olarak veya kurs içinde mevcut olacaktır.

Kimden Öğrendin

CSU'nun çevrimiçi kursları, kampüs öğrencilerine eğitim veren aynı fakülte ve eğitmenler tarafından verilmektedir. Tüm eğitmenlerimiz çevrimiçi kurslarına kişisel deneyim ve bakış açılarının yanı sıra temel bilgileri de getiriyor. Bu nedenle, çevrimiçi programlarımız kampüs içi programlarla aynı zorluklar, beklentiler ve itibara sahiptir, bu nedenle derece gereksinimlerini tamamladıktan sonra kampüsteki akranlarınızla aynı dereceyi kazanırsınız.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Fort Collins

    Research Boulevard,2545, 80526, Fort Collins

    programlar

    sorular