Keystone logo
Columbia Southern University

Columbia Southern University

Columbia Southern University

Tanıtım

Columbia Southern University , Orange Beach, Alabama'da bulunan ve öğrencilerin profesyonel ve kişisel potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlayarak yüksek öğrenim yoluyla yaşamları değiştirmeye ve iyileştirmeye çalışan çevrimiçi bir üniversitedir.

Columbia Southern Education Group'un bir yan kuruluşu olan CSU, iş güvenliği ve sağlığı, yangın idaresi, ceza adaleti, işletme yönetimi, insan kaynakları yönetimi gibi çok sayıda alanda önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora veya sertifika seviyelerinde çevrimiçi derece programları sunmaktadır. sağlık yönetimi ve daha fazlası. CSU ayrıca yetişkin öğrenciler için özel alanlarda odaklı eğitim sağlamak için lisans ve lisansüstü sertifika programları sunar.

CSU, kişisel, duyarlı ve öğrencilerin eğitim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya yönelik öğrenci merkezli destek hizmetleri sağlar. Özenli, yüksek eğitimli öğretim üyeleri ve personel, en son öğretim teknolojisini zorlu müfredatlarla birleştiren yenilikçi eğitim programları oluşturur. CSU, yaşam boyu öğrenmeyi ve başarıyı destekleyen genel bir eğitim çekirdeğine sahip uygun fiyatlı, kaliteli çevrimiçi öğretime odaklanır.

Kurumsal bir vatandaş olarak CSU, çeşitli topluluk ve hayır faaliyetlerine katılır ve çok sayıda işletme, kuruluş ve kurumla sağlanan ortaklıkları destekler.

Görevimiz

Columbia Southern University , eğitime ve öğrenci öğrenimine kendini adamış nitelikli, öğrenci merkezli öğretim üyeleri tarafından küresel bir öğrenci topluluğuna sertifika, lisans ve lisansüstü düzeylerinde çeşitli öğrenim deneyimleri ve uygun fiyatlı, esnek uzaktan eğitim programları sunan özel bir kurumdur. Üniversite, olağanüstü akademik ve öğrenci destek hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.

Temel değerler

Hayatları daha iyiye doğru değiştirirken şu değerlere göre yaşarız:

Örgüt Sağlığı

Açık ve net iletişimle, özenli ve saygılı, istikrarlı ve keyifli bir çalışma ortamı sağlayan bir aile kültürünü teşvik ediyoruz.

tevazu

Mütevazı, alçakgönüllü, operasyonel odaklı ve uygulamalı bir liderlik tarzı modelliyoruz. Altımızda hiçbir iş yok ve misyonumuzu gerçekleştirmek için yakın bir ekip olarak çalışıyoruz.

Olağanüstü hizmet

Kişisel, duyarlı ve öğrencilerin eğitim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya yönelik öğrenci merkezli destek hizmetleri aracılığıyla olağanüstü hizmet sunmaya odaklanıyoruz.

Esneklik

Değişimi benimser, çok çalışır ve sürekli gelişmek için durmaksızın çaba gösteririz.

mükemmellik

Kaliteye, akreditasyona ve doğru olanı yapmaya değer veren birinci sınıf bir kuruluşuz.

İlişkiler

Endüstriler, devlet kurumları, öğrenciler, mezunlar ve topluluk üyeleri ile uzun vadeli ilişkiler kurmaya odaklanıyoruz.

Vizyon

Columbia Southern University vizyonu, öğrencilerin mesleki ve kişisel potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlayarak yüksek öğrenim yoluyla yaşamları değiştirmek ve iyileştirmektir.

Konumlar

 • Orange Beach

  University Lane,21982, 36561, Orange Beach

  • Orange Beach

   Orange Beach, Amerika Birleşik Devletleri

   sorular