Keystone logo
Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Tanıtım

Columbia video Ağı sahip kampüste herhangi ikamet gereksinimleri olmadan derece uzaktan eğitim yararlanabilir ve sürdürmeye çalışan profesyonellerin binlerce ve uzaktan bulunduğu öğrenciler sağlayan 1986 yılında kuruluşundan bu yana online öğrenme alanında öncü olmuştur New York. Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Fu Vakfı Okulu (SEAS) büyük bir araştırma üniversite bünyesinde geniş tabanlı eğitimi sunmaktadır ve ideal yarının mühendislik liderleri eğitmek ve teknik okuryazarlığı teşvik etmek uygundur. Milletin kucaklamak, en eski ve en etkili yeni teknolojiler ve disiplinler arası olasılıklar arasındadır Bizim mühendislik ve uygulamalı bilim programları.

Amacımız geleceğin teknolojisi lider olmak için öğrencilerimizin güçlendirmektir. Bu sonuna doğru, biz öğretim mükemmelliği teşvik etmek ve kesme kenarında üstünlüğü teşvik amacıyla dünya çapında araştırma katılırlar. Biz gelecekte bu heyecan verici yolculuğa bize katılmaya bekliyoruz.

Size birçok lisansüstü akademik fırsatlar çevrimiçi dan vardır Columbia video Ağı. CVN Öğrenciler küçük kolejler yanı sıra büyük bir araştırma kurumu geniş akademik kaynaklardan ilişkili kişisel ilgi yarar. Columbia öğrencisi olarak, kendi alanlarında lider ve yenilikçi olan dünyaca ünlü profesörlerin erişimine sahip olacaktır.

Lisansüstü çevrimiçi mühendislik öğrencileri Columbia Yöneylem Araştırması, Finans Yöntemleri, Endüstri ve Sistemler Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Uygulamalı Matematik, Uygulamalı Fizik, Bilgisayar Bilimleri, Elektrik Mühendisliği, Mekanik ve İnşaat Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ve Yönetimi dahil seçmek için akademik programların geniş bir yelpazeye zevk Sistemler, Malzeme Bilimi.

Konumlar

  • New York

    Columbia Video Network, 500 W. 120th Street, 540 Mudd, MC 4719, NY 10027, New York

    sorular