Keystone logo
Columbus College Of Art And Design

Columbus College Of Art And Design

Columbus College Of Art And Design

Tanıtım

Columbus Sanat ve Tasarım Koleji'ne (CCAD) hoş geldiniz. Ülkenin en iyi özel sanat ve tasarım kolejlerinden biriyiz ve 141 yıldır çeşitli yetenekli öğrencilerden oluşan bir grubun eğitimine öncülük ediyoruz. Burada, en üst düzeyde düşünmeye, yaratmaya ve çalışmaya zorlanacaksınız. En son teknolojiye sahip tesislerimizde farklı medyayı keşfedecek ve birinci sınıf fakültemizle yakın mentorluklardan büyüyeceksiniz. Fikirlerinizi hayata geçirecek ve kültürü ve işi daha iyi hale getirecek araçlarda ustalaşacaksınız.

CCAD ve Columbus birlikte güçlü bir kombinasyondur: CCAD eğitimi sağlar ve şehir, hem yerel hem de uluslararası yaratıcı endüstrilerde kariyer başlatan ağ oluşturma fırsatları sunar. Güçlü mezunlar ağımız ve ortaklıklarımız, öğrencilerimizin üniversiteden hemen sonra iş bulmalarına yardımcı olur.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Columbus

    Cleveland Avenue,60, 43215, Columbus

    sorular