Keystone logo
Contemporary Technology University

Contemporary Technology University

Contemporary Technology University

Tanıtım

İşe Alınana Kadar Öğrenim Ücreti Yok!

Burada Contech'te lisans programınıza herhangi bir ödeme yapmadan başlayabilirsiniz. Mezun olduktan ve yüksek maaşlı bir işe girdikten sonra, Şimdi Öğren Sonra Öde Modelimiz sayesinde öğrenim ücretini küçük taksitler halinde ödemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede öğrencilerimize maddi destek sağlıyoruz.

170336_3.PNG

kabul

Kabul süreci

Adım 1: Uygulama

  • My Contech'te hesabınızı oluşturun
  • Başlangıç tarihi ile seçilen programa başvurun.
  • Başvuru formunu doldurun ve gönderin.

2. Adım: Seçim

Bu adımda, iki kısa değerlendirmeyi tamamlamanız, gerekli belgeleri yüklemeniz ve istenen soruları yanıtlayan kısa bir video yüklemeniz gerekir (veya ayrıca bir kabul görevlisi ile yakınlaştırma görüşmesi için rezervasyon yaptırabilirsiniz). Kabul komitesi, kabul için size nihai bir cevap vermek için belgelerinizi ve test puanlarınızı gözden geçirecektir.

Yüklenecek belgeler:

*Mezuniyet belgesi

*Transcript

*İngilizce Yeterlilik Belgesi (uluslararası başvuru sahipleri için)

3. Adım: Kayıt

Üniversiteye kabul edilirseniz, kabul mektubunuzu alacaksınız. Ek olarak, 3 gün içinde okul kataloğu ve okul performans belgesinin yanı sıra dijital olarak imzalamanız için kayıt sözleşmelerinizi alacaksınız. Kayıt belgelerini imzaladıktan sonra resmi olarak Contech öğrencisi olarak kaydınız yapılır. Topluluk ekibi sizi üniversiteye davet edecek ve merkezimize katılacaksınız.

Konumlar

  • Palo Alto

    2100 Geng Road, Suite 210, 94303, Palo Alto

    sorular