Keystone logo
Cork English World

Cork English World

Cork English World

Tanıtım

Okul hakkında

İrlanda'nın Cambridge ödüllü okul olan Cork English World, öğrencilere İngilizce olarak etkili ve güvenli bir şekilde iletişim kurmak için gerekli olan dil becerilerini sağlamak için tasarlanmış dersler sunmaktadır. Kurslarımız ayrıca, sınıf dışındaki İngilizce öğrenmek için gerekli olan becerileri ve stratejileri öğrencilere sağlar.

Cork English World, İngilizce Dil Dersleri ve İkinci Dil olarak İngilizce öğretmenleri için Hizmet İçi Eğitim üzerine uzmanlaşmıştır. Yöntemlerimiz 30 yılı aşkın bir süredir birleştirilmiş uzmanlık ve deneyime dayanmaktadır.

Dil Öğretmenliği alanında lider olan CEW, Dil Öğrenme Metodolojisinin ön saflarında yer almalıdır. CEW, Majellia Sheehan & Mireille Kingston yönetiminde 8 kişilik temel bir kadroya sahiptir. Sicilimiz kanıtlanmış, ara sıra istenilen sonuçları elde ettik.

Cork English World'de haftada en az 20 saat İngilizce konuşacaksınız ... akıcılık İngilizce artık kurmuyormuş!

Cork English World, Sınıf başına en fazla 12 öğrenci ile İlköğretim (A1) ile İleri Düzey (C1) arasında en az 6 seviyede İngilizce dersi sunmaktadır.

Görüşler

"Bu ders için çok teşekkürler. Okulda ve genel olarak Cork'ta harika zaman geçirdim. Bu okulu seçtiğim için çok mutluyum. İngilizce'mizi iyileştirmek istedim ve kesinlikle yaptım ve daha çok aldım. "(Ekaterina, Rusya)

"Her şey için çok teşekkür ederim. CEW'de harika vakit geçirdim. Herkes gerçekten güzel ve dostça "(Maiko, Japonya)

"CEW kesinlikle tavsiye ederim! Bana sadece bilgilendirici değildi, ama gerçekten eğlenceli. Ben gerçekten eğlenceli bir zaman geçirdim, hep sabahları burada almak için "arıyordu"

(Romina, Almanya)

Konumlar

  • Cork

    Crawford Business Park, Bishop St, Cork City, , Cork

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular