Keystone logo
Cracow University of Economics

Cracow University of Economics

Cracow University of Economics

Tanıtım

fotoğraf Cracow University of Economics (CUE) izniyle

1

Cracow University of Economics (CUE) Polonya'nın en büyük ekonomi okulu ve Polonya'nın önemli bir akademik merkezi olan Cracow'ın üçüncü büyük üniversitesidir . Polonya'da ilk alt = "1990'ların başında İngilizce eğitim veren ilk yüksek öğrenim kurumuydu . CUE mezunları Polonya'daki bilgi ve becerilerini işverenin ihtiyaçları ile eşleştirmede en başarılı olanlar arasındaydı. Uluslararası öğrenciler için özel olarak İngilizce tasarlanmış programlar. Üniversite bilimsel amaçlarla yanı sıra yabancı staj ve eğitim programları için yurt dışında fakülte ve öğrenci ziyaretleri gibi uluslararası rehber sayısı sahiptir Üniversitesi önceliklerinden biridir. bilgi toplumu ve küreselleşme süreçlerinin çağında, Modern ekonomi bilim tarafından uluslararası pazarın zorluklarıyla yüzleşmek için güçlü bir şekilde desteklenmelidir Üniversitemiz Polonyalıların ve birçok yabancı öğrencinin yeni küresel pazarda çalışmaya hazırlanma sorumluluğunu üstlenir Bilim adamları ile sektöre katılan kişiler arasında uluslararası işbirliği ulaşılan bilgiye dayanan en kritik bağlantıdır. Polonya sınırlarının çok ötesinde.

fotoğraf Cracow University of Economics (CUE) izniyle

133974_Kopiapawilonsportowy.jpg

Fakülteler

Cracow University of Economics , hepsi tam akademik haklara sahip dört fakülteye sahiptir. Bu Fakülteler - İktisadi ve Uluslararası İlişkiler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Maliye Fakültesi ve Mal Bilimi Fakültesi - çok sayıda Başkan ve Bölümden oluşur, öğrenciler ve profesyoneller için çeşitli çalışma fırsatları sunar ve temel ve uygulamalı araştırmalar yürütür. fotoğraf Cracow University of Economics (CUE) izniyleGerçekler ve rakamlar ="2>

2
 • 19alt'tan beri faaliyet gösteren Polonya'nın en büyük ekonomi üniversitesi = "25
 • dört fakülte
 • yaklaşık alt = "23.000 öğrenci
 • İngilizce çeşitli çalışma programları
 • hakkında alt = "tüm dünyada 200 ortak
 • prestijli uluslararası kuruluşların üyesi (Avrupa Üniversitesi Derneği, Uluslararası İşletme ve Ekonomi Okulları Ağı vb.)
 • Kraków'da bulunan - önde gelen akademik merkez ve çok popüler bir turizm merkezi

Konumlar

 • Kraków

  Rakowicka 27, 31-510, Kraków

  sorular