Keystone logo
Cromwell UK International Education

Cromwell UK International Education

Cromwell UK International Education

Tanıtım

CROMWELL EĞİTİMİNE HOŞ GELDİNİZ

Cromwell UK International Education , köklü bir eğitim sağlayıcısıdır ve Birleşik Krallık'ta önde gelen üniversitelerle işbirliği içinde geniş bir eğitim programı yelpazesi sunmaktadır. Cromwell'in amacı, sürekli değişen dünyanın endüstriyel ve sosyal zorlukları ile pozitif değerlerle başa çıkabilmek için, birey ve toplumu etkili ve verimli bir şekilde şekillendirmek için en yeni bilgileri en iyi uygulamalarla sunmaktır.

Cromwell bir grup deneyimli ve eğitimli Eğitim uzmanları, psikologlar ve güçlü girişimcilik tarafından yönlendirilen eski Kurumsal Yöneticiler tarafından yönetilir ve iş piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak için insan potansiyellerini etkin bir şekilde kullanması için kurulur.

Her öğrenciyi kurumsal kariyer basamaklarının zirvesine çıkaracak ve tüm öğrencilerine doğru tutum ve nitelikler kazandırmak için çaba gösteren iş odaklı eğitimimizle Cromwell'in sunduğu nitelikler adım atma taşlarıdır. Eğitim ve öğretim için uluslararası bir kriter olan Kuzey Emirlik'teki ilk Pearson Güvence Merkeziyiz. Küresel maruziyetle yerel olarak güçlendirilmiş dünya standartlarında eğitim sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Cromwell UK, bölgedeki önde gelen Uluslararası Eğitim sağlayıcılarından biri olarak, küresel maruziyetle yerel olarak güçlendirilmiş dünya standartlarında eğitim sağlayarak öğretim, araştırma, kamu hizmetleri ve ekonomik kalkınmada kaliteyi artırma ve geliştirmeye sürekli olarak devam etmektedir.

MİSYON

Eğitmek, bilgi birikimi yaratmak, uluslararası yerleştirmek ve bilgiyi geniş bir ölçekte çalışarak mükemmelliğe taşıyarak topluma hizmet etmek için yaşamları dönüştürün. Genç nesillerin Global Pazar değerleriyle daha rekabetçi olmasını sağlayın.

Konumlar

  • Ajman

    Behind Honda Showroom, Rumailah, , Ajman

sorular