Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

Tanıtım

Biyoloji Bölümü Hoşgeldiniz

her dönem Biyoloji Bölümü yüksek lisans öğrencileri, diğer kurumlardan davet edilen konuşmacılar kendi araştırmalarının sonuçlarını sunmak bir seminer dizisi ev sahipliği yapmaktadır.

Seminerler Rm 11:10 am Pazartesi günü düzenlenmektedir. 215 McCort-Ward. Pizza Rm 12:00 pm servis edilir. 200 seminer aşağıdaki.

Olay Lisansüstü Öğrenci Derneği tarafından desteklenmektedir.

Biyoloji Kulübü

A MYA Biyoloji Kulübü yaşam bilimleri ile ilgilenen herkes için bir kuruluştur. akademik yıl boyunca Kulübü öğrencileri fakülte ve birbirleri ile etkileşim için birçok fırsat sunar sosyal ve eğitim faaliyetlerinin bir arada düzenlemektedir. kulüp sponsorları mevcut sorunları ve diğer ilgi konularını ele dizi ders ve yaşam bilimleri uzmanları ile temas kurmak için fırsatlar üyelerine sunmaktadır.

Son Kulübü faaliyetleri bir örnekleme içerir: öğretim yılı başında parti Karşılama; kariyer konuşur; akşam sonbahar; dizi ders; -Premed odaklı programlar; Yılbaşı partisi; sonu yıllık barbekü ve; BAZI için Şükran fon yükselten (Yani Diğerleri yiyin Mayıs).

Misyon

Hücre ve Moleküler Biyoloji İleri Eğitim Merkezi, Amerika Katolik Üniversitesi Biyoloji Bölümü bir birim bilim adamları, teknisyenler, yüksek lisans öğrencileri ve doktora sonrası arkadaşlarının uzman eğitim vermek için bir International Center olarak 1983 yılında kurulmuştur. Onun odak çağdaş araştırma, yenilikçi endüstriyel uygulamalar ve gelişmiş tanı laboratuvar teknikleri için büyük bir itici güç sağlayan yeni ve kurulan biyo-medikal ilgili kavram ve teknolojileri üzerine olduğunu.

Konumlar

  • Washington

    Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064, , Washington

    sorular