Keystone logo
Daegu Cyber University

Daegu Cyber University

Daegu Cyber University

Tanıtım

Daegu Cyber University , kurucu ruhu olan "Sevgi, Işık ve Özgürlük" ile Rahip Seongsan Rhee Young Shik tarafından kurulan Yeong Gwang Okul Akademisi'nin bir parçası olan açık bir üniversitedir. 2002 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana kayda değer bir ilerleme ve gelişme gösteriyoruz ve Daegu Üniversitesi'nin kardeş okuluyuz, sosyal zorlukları kucaklayan ve “Sevgi, Işık ve Özgürlük” in kurucu ruhunu gerçekleştirerek dünyayı aydınlatan şefkatli bireyler yetiştirmeye çalışan . " Sonuç olarak Daegu Cyber University , özel eğitim, sosyal refah, danışmanlık ve terapi ve rehabilitasyon alanlarında Asya'daki en iyi uzman siber üniversitelerden biri olarak kendini kanıtlamıştır.

Siber üniversitelerin yüksek öğretime öncülük edeceği gün çok yakında geleceği için, Daegu Cyber University herkes bu yakın geleceğe "yenilikçi akıllı eğitim" ile hazırlanmak ve asil ruhsal bir temel üzerine inşa edilen tüm insanlar için paylaşılan refahı gerçekleştirmek için birlikte çalışıyor. insanlık.

Gelecekteki yakınsama eğitiminde lider bir üniversite olmak için Daegu Cyber University , odaklanarak adil ve güzel bir toplum yaratan şefkatli profesyonelleri teşvik eden "çok yönlü tam bir kişi eğitimini" sürdürmek için yeni eğitim felsefesi vizyonu olarak "UCAN" ı kurmuştur. "Sevgi, Işık ve Özgürlük" in kurucu ruhuna dayanan "istisnacılık, yaratıcılık ve önem".

"Benzersizlik, Yaratıcılık, Hırs ve iNtelligence", hem Daegu Cyber University hem de toplumun nihayetinde takip etmesi gereken gelecekteki eğitimin değerleridir. Bu değerleri gerçekleştirmek için Daegu Cyber University , akıllı eğitim kapasitesini güçlendirerek ve gelecekteki yakınsama eğitimi için temelini güçlendirerek sosyal değerler yaratarak küresel rekabet gücünü güvence altına almaya çalışacaktır.

Daegu Cyber University , yarının yakınsama eğitimine öncülük eden açık bir üniversite olarak, dünyayı aydınlatacak bireyler yetiştirerek toplumsal değerleri gerçekleştirerek gelecekteki eğitim için umut sağlayacaktır.

Konumlar

  • Gyeongsan-si

    Gyeongsan-si, Kore Cumhuriyeti

    programlar

    sorular