Keystone logo
Dakota College At Bottineau

Dakota College At Bottineau

Dakota College At Bottineau

Tanıtım

Dakota College At Bottineau , öğrencilere şefkatli bir ortamda kaliteli bir eğitim sunar. Kurum, istihdam ve üniversite transferi için katılımlı öğrenmeyi teşvik ederek çeşitliliğe ve kişisel zenginleşmeye değer verir. Destekleyici bir topluluğun yardımıyla, Dakota College At Bottineau , bir dizi müfredat, program ve hizmet aracılığıyla misyonunu gerçekleştirmek için doğa ve teknolojiyi vurgulamaktadır.

Dakota College At Bottineau , neredeyse Kuzey Dakota'nın kendisi kadar uzun süredir buralarda. 1889'da onaylanan eyalet anayasası, kırlardaki ağaçların büyümesini teşvik etmeye yardımcı olacak bir ormancılık okulu sağladı. 1906 yılında Kuzey Dakota Ormancılık Okulu olarak kapılarımızı açtık.

O zamandan beri, ismimiz ve misyonumuz dahil çok şey değişti. Ama hala büyümeyi geliştirmek için buradayız. Elbette "büyüme", 21. yüzyılda 19. yüzyılda olduğu gibi tam olarak aynı anlama gelmiyor. Doğal kaynak programlarımız, Orta Batı'nın en iyileri arasında kalırken, güçlü bir liberal sanat programı ile birlikte sağlık hizmetleri, web tasarımı ve bilgi teknolojisi gibi alanlarda da derece sunuyoruz. Ve eyaletteki en sağlam uzaktan eğitim programlarından birine sahibiz.

Kuzey Dakota'nın manzarası, 1889'dan beri hem fiziksel hem de kültürel olarak çok değişti. Mezunlarımız bu değişikliklerin yapılmasına yardımcı oldu. Ve Dakota College At Bottineau de değişti - böylece bugünün öğrencilerini geleceğin manzaralarını inşa etmeye hazırlayabiliriz.

Konumlar

  • Bottineau

    Simrall Boulevard,105, 58318, Bottineau

    sorular