Keystone logo
Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Tanıtım

ONLINE & YETİŞKİN ÖĞRENCİLER

Dakota Wesleyan Üniversitesi, her zaman toplumun bir yeri olmuştur; Öğrenciler sadece bir üniversite daha büyük bir şeyin parçası haline bir yer. Şimdi DWU yetişkin Öğreniciyi DWU toplumun bir parçası olmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır - dijital topluluk olmasıdır. Biz dört tam online lisans programları sunuyoruz:

İş İdaresi Master Bilim hemşirelik derecesi RN-Lisans Eğitim Master of Arts Örgütsel Liderlik Bachelor of Arts

DWU dijital kampüs yetişkin öğrenci diplomasını aldıktan meydan adanmış kalarak kariyer, aile ve kişisel taahhütleri hokkabazlık akranları ile öğreneceksiniz bir yerdir. programların asenkron şekilde öğrencilerin sınıf içi tartışmalara katılmak ders göndermek ve zaman gündüz veya gece boyunca fakülte ve sınıf arkadaşları ile iletişim kurmasını sağlar. Sadece bir yerden daha fazla çevrimiçi sınıfa gitmek için, dijital kampüs içinde ve sınıf ortamı dışında hem arkadaşları ve öğretim üyeleri ile ilişkileri geliştirmek için hangi bir topluluk olarak hizmet vermektedir.

öğrenme, liderlik, iman ve hizmet değerlerimiz topraklı teslim kişiselleştirilmiş eğitim bizim farklı gelenek bu online programlar mevcut olacaktır. etik, değerler ve şefkat tartışmaları ilgi çekici olan bağlılığımız bu yeni lisans programlarının ön planda kalacaktır.

Öğrenciler günlük hayata sınıfta deneyimi aşmak için gerçek dünya sorunları üzerinde anlamlı işbirliği teşvik edilmektedir.

Konumlar

  • Mitchell

    Dakota Wesleyan University 1200 W. University Ave Mitchell, SD 57301, , Mitchell

sorular