Keystone logo
Dublin City University

Dublin City University

Dublin City University

Tanıtım

Dublin City University - Şirket İrlanda'nın Üniversitesi

Dublin City University (DCU) genç, dinamik ve hırslı bir üniversite, kenar ve ileri görüşlü kesim olduğu için kutladı. Biz öğrencilere dünya standartlarında tesisler teslim modern, ilgili, iyi araştırılmış müfredatı vermek için sanayi ile yakın bir çalışma. Biz, girişimci, yenilikçi ve yaratıcı kültür olması için belirtilmiştir. Biz mükemmel istihdam istatistikleri ve mezunlarımızın başarısı ünlüdür.

DCU Yoğun bir araştırma olarak uluslararası düzeyde tanınan, kalite ve mezunlarının etkisi ve toplumsal ve ekonomik faydaya dönüştürmeyi bilginin tercüme odağını hem ayırt edilir Atılgan'ın Üniversitesi küresel devreye girer.

Neden Dublin City University seçmelisiniz?

 • DCU şu anda (2016) Sıralama fazla 50 Times Higher Education 150 50 Sıralama (2015) ve 79 Altında QS Top 50 46 sıralanır - 2016 yılında, İşletme Fakültesi üst% 5 içine koyarak, AACSB akreditasyon kazandı işletme okulları global - DCU tüm İrlandalı üniversitelerin en iyi mezun istihdamı kaydı var - DCU öğrencilerin% 92 mezun altı ay içinde iş ya da daha fazla çalışma içine gidin.
 • Biz iş temelli öğrenme ve sanayi bağlantı için mükemmel bir üne sahiptir.
 • DCU nitelikleri tanınan ve dünya çapında saygı. Bir DCU yeterlilik size kariyer yolları daha geniş bir seçim, daha iyi istihdam imkanlarını ve daha yüksek bir maaş verir.
 • DCU birkaç dünyaca ünlü araştırma merkezlerine ev ve dünya doktora öğrencilerinin çok sayıda ev sağlayarak, araştırma lider bir itibar olduğunu.
 • DCU 110'dan fazla farklı ülkeden 2000'den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.
 • Biz eğitim ve sosyalleşme hangi bir karşılama ve destekleyici bir ortam sunan kendimizle gurur duyuyoruz.
 • Bizim 85 dönümlük kampüs İrlanda güvenli kampüslerden biridir. Aydınlık, modern mimarisi ve harika olanaklar sunmaktadır.
 • Bizim Uluslararası Ofis ekibi başvuru sürecinde öğrencilere destek tecrübesi uzun yıllar var ve kampüse geldiğinde yardımcı olmak için buradayız.

Temel Bilgiler

 • Eylül - - Süre - 3 ya da 4 yıl (Lisans Dereceleri) 1 yıl (yüksek lisans düzeyinde öğretti) - Giriş koşulları - Başlangıç ​​tarihi Okul tanınan Üniversitesi'nden İrlandalı diploması / Başarılar derecesine yeterlilik eşdeğer bırakarak - İngilizce gereksinimleri - IELTS 6.5 veya TOEFL 92 - Yer - Dublin Şehir - Uluslararası ücretleri - yılda 12.000 € dan

Neden İrlanda'da Eğitim?

İrlanda sadece 4.5 milyon kişilik bir nüfusa sahip Avrupa Birliği'nin en batı ülkesidir. Çağdaş İrlanda kültürlü ve çok dilli ve dünyanın en açık ekonomilerinden biridir. İrlanda güvenli, kolay İngilizce konuşan bir ülke. Bunun kanıtı Dublin Rough Guides okuyucuları tarafından dünyanın ikinci friendliest kenti olarak ve Condé Nast Traveller okuyucuları tarafından dünyanın beşinci friendliest şehir olmasıdır. İrlanda da Lonely Planet tarafından dünyanın en iyi 10 friendliest ülkelerden biri seçildi.

DERS ÇALIŞMA Yükseköğretim Başarıları için dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birine YARAR Eğitim sisteminde İrlanda'nın yatırımdan SEÇMEK 5000'in üzerinde uluslararası kabul görmüş niteliklere gelen ERİŞİM Dünyanın önde gelen programlarda dünya çapında araştırma olanakları CONNECT İrlanda'da bulunan lider küresel şirketler ile kariyer fırsatları ile ELDE Avrupa'nın en girişimci ülkede emelleri KATILMAK İrlanda'nın canlı kültürünü zevk 161 ülkeden 35,000 uluslararası öğrenci CANLI Euro bölgesinde sadece İngilizce konuşulan bir ülkede DENEYİM Dünyada friendliest ve en güvenli ülkelerden birinde yaşayan

Lisans Çalışma Vizesi

İrlanda üzerinde 1.000 önde gelen çok uluslu şirketlerin Avrupa merkezidir ve bu şirketlerin başarı İrlanda'da bulmak için seçti götürmek için bir eğitim, yetenekli ve son derece yetenekli işgücü gerektirir. İrlanda'da tanınan, tam zamanlı yüksek öğrenim derecesini tamamlayan öğrenciler ülkede kalması ve Üçüncü Seviye Lisans Programı kapsamında 12 ay boyunca tam zamanlı çalışmaya hak kazanırlar - Size bulunduğu en büyük global şirketlerin bazı deneyim kazanmak için harika bir fırsat vererek İşte.

Konumlar

 • Dublin

  Dublin City University, Glasnevin, Dublin 9, , Dublin

  sorular