Keystone logo
Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Tanıtım

Worcester Polytechnic Institute , en son bilim ve mühendislik bilgisini topluma en çok yarar sağlayacak şekilde oluşturmak ve iletmek için 1865 yılında kuruldu.

Bugün, WPI, teoriyi pratikle dengeleyen bir eğitim sağlamak için kurucu misyonunu, yukarıda resmedilen iki orijinal yapımızın kuleleriyle simgelenen bir felsefeyi sağlamlaştırmaktadır.

WPI'nin 14 akademik bölümü, fen, mühendislik, teknoloji, işletme, sosyal bilimler ve beşeri bilimler ve sanat dallarında lisans, lisans ve doktora derecelerine kadar 50'den fazla lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır.

Üniversitenin müfredatı, kaliteli deneyimi ve ortak olduğu topluluklar için olumlu bir etkiyi hedefleyen, proje tabanlı ve küresel çapta katılım sağlayan esnek, titiz bir programa sahiptir. WPI öğretim üyeleri - Wall Street Journal tarafından bildirildiği üzere, son zamanlarda kalite ve erişilebilirlik açısından ülke sıralamasında en üst sırada yer almaktadır - hem kampüste hem de 40'tan fazla proje merkezinde önemli ve sosyal olarak ilgili sorunlara çözümler arayan disiplinler arası araştırmalarda öğrencilerle birlikte çalışmaktadır. Amerika, Afrika, Asya-Pasifik ve Avrupa genelinde.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Worcester

    Institute Road,100, 01609, Worcester

sorular