Keystone logo
DePaul University Department of International Studies

DePaul University Department of International Studies

DePaul University Department of International Studies

Tanıtım

Uluslararası öğrenciler

Uluslararası Çalışmalar Bölümü, karmaşık küresel sorunların tarihsel ve çağdaş boyutlarını keşfetmek için disiplinlerarası bir çerçeve kullanmaktadır.

Bu alandaki öğrenciler araştırma ve analiz becerilerini geliştirir ve yerel ve küresel ölçekte çatışma ve gelişmeyi şekillendiren güç ve eşitsizlik ilişkileri konusunda eleştirel bir farkındalık geliştirir.

111260_pexels-photo-1153213.jpeg

hakkında

Bir lisans programına, yüksek lisans programına ve beş yıllık bir lisans / lisans programına ev sahipliği yapan Uluslararası Çalışmalar Bölümü'ne hoş geldiniz. Uluslararası Çalışmalar, uluslararası meseleleri siyasi, sosyal, ekonomik ve kültürel analiz yöntemlerini bütünleştiren bir şekilde anlamaya ve ele almaya çalışan, sürekli gelişen bir alandır.

Öğrencilerimiz, yabancı hizmet, insani yardım ve uluslararası gelişim, kamu politikası, uluslararası ticaret, sosyal dahil olmak üzere kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerde geniş bir yelpazedeki kariyer yollarına hazırlayan mükemmel araştırma, yazma ve eleştirel düşünme becerileri geliştirirler. hizmetler, gazetecilik ve hukuk.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Chicago

    DePaul University Welcome Center 2400 N. Sheffield Ave. Chicago, IL 60614, , Chicago

sorular