Keystone logo
Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Tanıtım

diálogo Brasil eğitim alışverişinin ilk okullarından biridir Brezilya. 1989 yılında kurulan Salvador da BahiaBu öğretim ve yabancılar için kültürleşme Portekizce eğitiminde bir referanstır. Terzi, dünya çapında bireyler, şirketler, üniversiteler ve kurumlar için programlar yaptı. Bu Portekiz ve Brezilya kültürünü öğretme deneyimi ve kalite 26 yıl var. Okul yer almaktadır Dünya, Porto da Barra Beach 3 en iyi plajBarra mahallede, İngiliz Gazetesi Guardian tarafından 2007 yılında seçti.

Bu bir büyük ve güzel 2 hikaye-house oluşur: - ile-gürültü ses ekipmanları temin Dokuz klimalı sınıflar - gastronomi sınıflar için mutfak - Saloom Samba dans, Capoeira ve yoga dersleri için - chating ve sigara için Büyük açık yeşil alan - Ücretsiz internet ve WiFi, kahve ve çay

Dialogo Kursları Metodolojisi Dialogo Brasil programların güçlü özelliği Kültürlerarası ve dil öğretimine İletişimsel Yaklaşım ilkelerine aşağıdaki sınıf eğitimi konuşmak bir sürü yanı sıra kültürel faaliyetlerin entegrasyonunu vardır. Sınıflar Portekizce öğretilir ve dikkatle her seviye için hazırlanmıştır. güzel bir şekilde, oyun, müzik, video ve diğer eğitim araçları, gerçek hayatta farklı görevleri gerçekleştirmek için öğrencileri hazırlamak dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmek için kullanılır.

"Falo Português I, II ve III": Okul tüm düzeyleri için eğitim modülleri geliştirmiştir. Bu modüller Brezilya'da bir yabancıya gerekli durumları, gramer yapılarını ve kelime kapsar.

Neden Salvador da Bahia? Salvador da nedeniyle sokak karnavalı dahil olmak üzere sayısız popüler açık hava partileri, mutluluk Brezilya'nın başkenti olarak bilinir. şehir dünyanın en büyük karnaval vardır. Brezilya ilk sömürge başkenti şehir Amerika'da eski biridir.

Konumlar

  • Salvador

    Diálogo Brasil, Rua Dr. João Pondé, 240 Porto da Barra, Bahia, 40140-810, Salvador

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular