Keystone logo
© TESS
Digital College

Digital College

Digital College

Tanıtım

Digital College olarak, daha ileri gitmenize olanak sağlayacak anahtarın eşit fırsatlar olduğuna inanıyoruz

Elitleri işe almıyoruz, onları eğitiyoruz” mantrasının arkasında öğrencilerimizle paylaşmayı çok sevdiğimiz DC ruhunun tüm ruhu yatıyor. Bir okuldan çok daha fazlası olan Digital College misyonu, size uygun bir kariyere doğru sizi desteklemektir. Her şeyden önce, bir çeşitlilik okulu ve gerçek bir değişim yeri olarak, farklı bir sosyal deneyim ve çok somut öğretim sayesinde yolunuz ne olursa olsun ulaşmanıza yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Seçkinleri işe almıyoruz, onları eğitiyoruz

Cesaretimiz, uyguladığımız proje tabanlı öğretim yönteminin yenilikçiliğinde somutlaşıyor. Amacımız: Sektördeki firmaların beklediği somut deneyimi sizlere sunmak, sizi yarının işlerine bugünden hazırlamaktır.

yeni bir döneme girmek

Dijital teknolojinin gelişi günlük yaşamlarımızı değiştirdi: başkalarıyla ve zamanla olan ilişkimiz, bilgi ve iletişim tarzlarımız, profesyonel yaşamımız ve çalışma şeklimiz. Meslekler gelişir, diğerleri ortaya çıkar. Startup ruhu ve daire yönetimi yeni, daha özgür çalışma kuralları olarak ortaya çıkıyor.

Yeni nesil dijital uzmanlar yaratmak

Bu yeni çağa demir atmış olarak, dijitale olan duyarlılığınızı ve yeni teknolojilere olan ilginizi içinizde taşıyorsunuz. Digital College sizi geleceğin mesleklerine operasyonel ve uyarlanabilir dijital uzmanlar haline getirmek için yeteneğinizi becerilere ve sosyal becerilere dönüştürür.

Daha iyi uyum sağlamak için denemeler yapın

İş oyunları organizasyonu, Amerika Birleşik Devletleri'nde öğrenme gezileri, ustalık sınıfları, yarışmalar... Öğrencilerimizin her birini kendilerini aşmaya, yaratıcı, ustaca ve proaktif olmaya iten şey saha deneyimi ve rol yapmadır. Geleceğin mesleki zorluklarını aşmak için pek çok temel nitelik.

Tüm eğitimimiz, Devlet tarafından tanınan, Ulusal Mesleki Sertifikalar Rehberinde 6. ve 7. seviyelerde kayıtlı niteliklerin elde edilmesine yol açar.

kabul

Le déroulement de l’admission

Prise de rendez-vous

Tu seras rapidement recontacté par l’un de nos conseillers qui fixera avec toi un rendez-vous en visioconférence ou sur l’un de nos campus. Tu pourras alors lui poser toutes tes questions.

Session d’admission

Nos conseillers te feront visiter l’école, te présenteront les programmes et le DC spirit afin que tu saches tout sur nous.

Test en ligne

Lors de ce test, tu auras des questions de culture G, de culture digitale ou encore d’anglais. Il nous permettra d’évaluer ton niveau global.

Entretien individuel

Passe ton entretien d’admission avec un conseiller, qui te demandera de définir ton projet professionnel et te posera des questions afin de capter ta personnalité. C’est le moment d’être toi-même !

Etude du dossier

Notre équipe disposera de tous les éléments pour pouvoir statuer sur ta candidature, et étudiera enfin ton dossier scolaire.

Réponse d’admission sous 48h

Digital College kabul edilip edilmediğinizi öğrenmek için sizinle iletişime geçilecektir. Parmaklar senin için geçti!

Konumlar

 • Puteaux

  1 Parvis de la Défense - Grande Arche Paris La Défense , 92044, Puteaux

  • Puteaux

   1 Parvis de la Défense - Grande Arche Paris La Défense , 92044, Puteaux

   sorular