Keystone logo
Dong-eui University

Dong-eui University

Dong-eui University

Tanıtım

Dong-Eui Eğitim Kuruluşu (DEI), 1966 yılında merhum Dr. Kim Im-Sik tarafından "eğitim yoluyla ulusal refahı teşvik etmek" için kuruldu. O zamandan beri, Dong-eui University , Dong-Eui Teknoloji Enstitüsü, Dong-Eui Teknik Lisesi ve Dong-Eui Ortaokulu'nu içeren DEI, çok sayıda yetenekli insanı eğiterek ulusun ve bölgenin gelişimine katkıda bulunmuştur. ; ve Dong-Eui Tıp Merkezi'nin açılması, topluma canı gönülden hizmet ederek topluma katkısına katkıda bulunmuştur.

Dong-eui University , şimdi bölgenin ötesinde bir küresel lider eğitim merkezi olarak rolünü ileriye taşıyor. Yeni bir tarih açmak için güçlü irademizle, 18.000 öğrencimizin sınırsız rekabet çağının gerektirdiği yetkinlik ve rekabet gücü ile donatılması için en iyi eğitim ortamını yaratacağız.

Dong-eui University kurucu ruhu olan "Dong-Eui-Ji-Chun", öğrencilerin akademik eğitim ve kişilik geliştirme yoluyla dünyayı kavrayışlı bir anlayışa sahip olmaları için eğitmeyi savunur. Bu ruhu göz önünde bulundurarak, hızla değişen yerel ve uluslararası ortamlarda değişim dalgalarıyla başarılı bir şekilde başa çıkabilecek geleceğin liderlerini yetiştirmeye devam edeceğiz.

Sevgili öğrenciler! 21. yüzyılda ulusun ve bölgenin ilerlemesinin arkasındaki itici güç olarak, yaratıcı düşünceyi ve yeni zorlukların üstesinden gelmek için cesareti geliştirmeye devam edeceğinizi umuyorum. Dong-eui University , cesaret ve umut hayalinize yardım etmeye hazır, yetenekli ve isteklidir. Lütfen kendinizi akademik keşfe ve kariyer gelişimine adayın, böylece daha iyi, daha umut verici bir gelecek açan siz olabilirsiniz.

Konumlar

  • Busanjin-gu

    Busanjin-gu, Kore Cumhuriyeti

    sorular