Keystone logo
Dorados University (Universidad Dorados)

Dorados University (Universidad Dorados)

Dorados University (Universidad Dorados)

Tanıtım

Dorados Üniversitesi, nerede eğitim göreceklerini seçmek için pek fazla seçeneği olmayan bölgedeki gençlerin zorunlu talebi nedeniyle 1997 yılında kuruldu.

"Daha iyi bir yaşam biçimi için kaliteli eğitim" sloganı oluşturduk ve kuruluşundan bu yana, bir Eğitim Kurumu olarak "La Universidad Dorados ", kurumumuzdaki eğitim kalitesini sürdürmek ve yükseltmekle ilgilenmektedir.

Dorados Üniversitesi, kurulduğu andan itibaren, hem altyapı, hem de bir arada yaşama alanları, Meksika Cumhuriyeti'nin farklı bölgelerindeki otellerde profesyonel uygulamalar, yurtdışındaki alışverişler açısından çekici özelliklerle tüm seviyeleri entegre etmeye çalışan bir konsept olarak sunuldu. Profesyonel stajlar için uygun fiyatlı seçeneklerle, nitelikli öğretmenlerle gerçek bir oteli olan tek otel, ancak temelde endişemiz her zaman bir insan olarak kişi olmuştur.

A) Evet; Acelesiz ama duraksamadan, Dorados Üniversitesi'nin dünyanın her yerinde bir Eğitim Kurumu olarak Morelos'ta tanınmasını sağladık ve bunun ima ettiği taahhüdü üstlendik, çünkü bu eğitimi dikkate alarak dürüst ve sorumlu bir şekilde çalışıyoruz. Dorados Üniversitesi bir yaşam biçimidir.

Konumlar

  • Oaxtepec

    Rómulo Hernández, 62738, Oaxtepec

    sorular