Keystone logo
Drake University College of Arts and Sciences

Drake University College of Arts and Sciences

Drake University College of Arts and Sciences

Tanıtım

Sanat ve Bilim Koleji, 21. yüzyılın zorluklarının üstesinden gelmek için bilgi, kültür ve düşüncenin yaratıcı kullanımı ile uğraşan yaşam boyu öğrenenler topluluğudur.

Üniversite, disiplinler arası programları, doğa bilimleri, sosyal bilimler, beşeri bilimler ve güzel sanatlardaki teklifleri sayesinde, sizi geleceğin küresel ve çeşitli toplumunda üretken bir kariyer, aktif liderlik ve sorumlu vatandaşlığa hazırlar.

Kolej, tüm sanat ve bilim disiplinlerinde ve disiplinlerarası programlarda lisans programları sunarak, öğretmenlik de dahil olmak üzere iş, sanat ve mesleklerde bir kariyer için zemin hazırlamanıza olanak tanır.

Aynı zamanda, Üniversite'nin profesyonel lisans programlarındaki öğrencilere liberal eğitim deneyimleri sağlar ve Güzel Sanatlar Okulu aracılığıyla Drake topluluğunun tüm üyelerinin sanatsal ihtiyaçlarını ele alır.

Doğa bilimleri, sosyal bilimler, beşeri bilimler ve güzel sanatlarda 40 ana dal ile Sanat ve Bilim Koleji, geniş bir insan bilgisine sahiptir ve Drake'de liberal sanatların temelini sağlar.

Kolejdeki deneyiminiz genişliği ve derinliği birleştirecek - etkileyici bir dizi fikir ve büyüleyici projelere derinlemesine dalma.

İlgi alanınız ne olursa olsun, iyi yazmayı, eleştirel ve yaratıcı düşünmeyi, güçlü sorular sormayı ve yanıtları araştırmayı öğrenecek ve gelecekteki başarı için olağanüstü bir hazırlık elde edeceksiniz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Des Moines

    University Avenue,2507, 50311, Des Moines

    sorular