Keystone logo
© Eva Dang
DSM Assessment & Training

DSM Assessment & Training

DSM Assessment & Training

Tanıtım

DSM, bireyler ve organizasyon için bir öğrenme, gelişim, gelişim sevgisini destekleme arzusundan doğmuştur. Uluslararası olarak çalışmak ve onların öğrenme ihtiyaçlarını karşılamada onlara yardımcı olmak, kariyer yapmak ve anlamlı nitelikler kazanmak için çeşitli organizasyonlar ve bireylerle çalışma ayrıcalığına sahip olmak.

Liderlik ve Yönetim Akademisi , liderlik becerilerini geliştirmek ve gerçek iş dünyasına uygun nitelikler sağlamak için kurulmuştur. Böylece liderler 21. yüzyılın iş zorluklarıyla başa çıkmak için donanımlı ve nitelikli.

DSM Liderlik ve Yönetim Akademisi

 • Esnek ve endüstri standartlarını karşılayan bir dizi profesyonel nitelik paketi sunar.
 • Uluslararası olarak tanınan nitelikler sunar
 • İş uzmanı için erişilebilir nitelikler sunar, bu da iş ve diğer taahhütlere uyabilir.
 • Esnek, çevrimiçi ve uygun nitelikler

Yarının iş zorluklarını karşılamak için donanımlı olduklarından emin olmak için bireylerin ve kuruluşların gelişimine kararlıyız.

Standartlar

Bireyler ve organizasyon için bir öğrenme, büyüme, gelişim sevgisini desteklemeyi hedefliyoruz. Tüm kurslarımız gözden geçirmeye ve gelişmeye devam ettiğimiz en yüksek çevrimiçi öğrenme standartlarını sunmaktadır.

Öğreniminize ve ilerlemenize bağlıyız.

kaynaklar

Tüm öğrenciler kurs süresince aşağıdakilerle iyi desteklenir:

 • Çevrimiçi öğrenim kaynağı portalına erişim
 • Özel destek eğitmeni
 • E-koçluk seansları

Üniversite Pathways :

İngiltere üniversite derecesi veya MBA kazanmak çok pahalı olabilir. Öğrencilere ekonomik ve esnek bir alternatif sunmak istedik. Üniversitemiz Pathway kursları ve programları, öğrencilere evlerinden bile ayrılmadan prestijli bir İngiltere üniversite derecesi kazanma fırsatı sunmaktadır. Çevrimiçi yeterlilik programlarımız ve akreditasyon kuruluşlarıyla yaptığımız ortaklıklar İngiltere'yi mümkün kılmaktadır.

Üniversite Pathway kursları:

Online kurslarımız üniversite kredileri sağlar, böylece lisans ve yüksek lisans düzeyindeki kurslarda muafiyet kazanabilirsiniz, bu da Birleşik Krallık'ta tanınmış bir dereceyi daha uygun ve esnek bir hale getirebileceğiniz anlamına gelir. Üniversite Pathway kurslarımız:

 • ILM Seviye 7 Liderliği
 • Liderlik ve Yönetim ILM Seviye 7 Sertifika - 20 ustalık krediler
 • Stratejik Yönetimde ATHE Seviye 7 Diploma - 120 Master Kredisi
 • İşletme Yönetimi ATHE Seviye 5 Genişletilmiş Diploma - bir lisans derecesine doğru 120 kredi
 • İşletme Yönetimi ATHE Seviye 4 Genişletilmiş Diploma - bir lisans derecesine doğru 120 Kredi
 • Kombine seviye 4
 • ATHE İşletme Yönetimi 3. Seviye Diploma - Hazırlık Kursu

Çift Sertifika MBA

MBA programımız profesyonel ve akademik sertifikasyon sağlayan kapsamlı bir kombinasyon programıdır. MBA programımızın bir parçası olarak, iş, yönetim ve liderlik topluluğunda uluslararası olarak tanınan profesyonel bir nitelik kazandıracak olan Stratejik yönetimde ILM Seviye 7 Sertifikasını ve ATHE Seviye 7'yi kazanacaksınız. Ayrıca, University of Northampton'da uzaktan eğitim yoluyla MBA'e devam etme hakkına sahip olacaksınız. Bu eşsiz iş ve liderlik paketi paketi CV'nizin ön plana çıkmasını sağlar. Kombine MBA paketimiz, kapsamlı, uygun maliyetli ve esnek bir MBA paketi getirmek için en iyi Birleşik Krallık akreditasyon kuruluşları ve üniversiteler ile eşsiz ortaklığımızı kullanır.

Şirket Eğitiminde

Organizasyonların ihtiyaçlarına göre liderlik yetkinliklerini ve yeteneklerini geliştirmek için tüm sektörlerden firmalar ile çalışıyoruz.

Tüm gereksinimleri karşılamak için özelleştirilmiş programlar sağlayabiliriz.

Şirket Liderliğinde

Kurum içi liderlik akademilerine, profesyonel kadrosu ve akademik liderlik vasıflarına sahip olabilmek için şirket kurma ve inşası için organizasyonlarla çalışıyoruz. Tüm yeterlilik programlarımızı şirket programında teslim edebiliriz. Uluslararası şirketler ve İngiltere'de şirketler için şirket içi liderlik akademileri kurma ayrıcalığına sahip olduk.

Konumlar

 • Bromley

  179 High Street, BRN 1NN, Bromley

programlar

  Kurum ayrıca şunları sunar:

  sorular