Keystone logo
Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Tanıtım

Duke Environment, amaca yönelik bireylerin çevreye ve dünyaya olumlu katkılar sağlayan kariyerleri öğrenmesi veya sürdürmesi için fırsatlar sağlar. Dünyanın dört bir yanından, korumadan iklim değişikliğine ve aradaki her şeye ilgi alanları değişen parlak, yetenekli ve hırslı insanları bir araya getiriyoruz.

Misyon

BİLGİ YARATMAK

Dünya ve çevresiyle ilgili anlayışımızı genişletmek için tasarlanmış ilgili fiziksel, yaşam ve sosyal bilimlerde temel, uygulamalı ve çok disiplinli araştırmalar yoluyla bilgi yaratıyoruz.

KÜRESEL LİDERLER YARATMAK

Liderliği şu yollarla geliştiriyoruz:

Yeryüzü ve çevre etiği anlayışını Duke mezunlarından oluşan yeni bir kadroya yaymak için tasarlanmış bir lisans akademik programı

Kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerde çalışan yeni nesil çevre uzmanlarını etkili çevre politikaları ve uygulamaları tasarlamak ve uygulamak için gereken becerilerle eğiten profesyonel bir yüksek lisans programı

Doktora çevredeki yeni nesil dünya standartlarında bilim adamları, araştırmacılar ve eğitimciler eklemeye adanmış program

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK OLUŞTURMAK

Araştırma ve eğitimde biriken entelektüel kaynakları ve sermayeyi, toplumun karşı karşıya olduğu en zorlu çevresel sorunlardan üçünü ele almak için stratejik olarak odaklıyoruz:

İklim ve Enerji

Karasal ve Deniz Ekosistemleri

İnsan Sağlığı ve Çevre

Tarihçe

Nicholas Okulu, kuruluş tarihini 1991 olarak kutluyor, ancak neredeyse üniversitenin kendisi kadar eski olan üç varlığın bir araya gelmesini temsil ediyor. Ormancılık ve Çevre Çalışmaları Okulu ve Duke Üniversitesi Deniz Laboratuvarı (her ikisi de 1938'de kuruldu) 1991'de Peter M'den 20 milyon dolarlık bir hediyenin ardından 1995'te Nicholas Çevre Okulu olarak adlandırılan Çevre Okulu olmak için bir araya geldi. ve Boston'lu Ginny Nicholas. 1997'de Jeoloji Bölümü (1936'da kuruldu) Okula Yer ve Okyanus Bilimleri Bölümü olarak katıldı ve yer ve çevre bilimlerinin kesişme noktasındaki bir dizi alana odaklandı.

KURULMUŞ

  • Çevre Nicholas Okulu: 1991
  • Duke Üniversitesi Deniz Laboratuvarı: 1938
  • Orman Okulu: 1938
  • Jeoloji Bölümü: 1936

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Durham

    Circuit Drive,9, 27710, Durham

    sorular