Keystone logo
Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Tanıtım

Duke'un lisansüstü eğitim için ideali, saygın akademisyenlerle yakın bir şekilde çalışan az sayıda üstün öğrencidir. Duke'da yüksek lisans eğitimi, maksimum kişisel ilgi ile tanımlanır; daha küçük, daha kapsamlı sınıflar; öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını ve ilgi alanlarını karşılamak için tasarlanmış esnek çalışma programları; ve daha zengin, disiplinler arası burs olanakları.

Enstitü, 80'den fazla Ph.D. ve Duke'daki yüksek lisans programları. Okul, lisansüstü öğrenci deneyimini geliştiren, öğrencilerin ihtiyaçlarını savunan, bölümleri ve programları dışındaki öğrenciler için daha geniş bir destek topluluğu sağlayan ve öğrencilerin yüksek kaliteli bir eğitim deneyimi edinmelerini sağlayan politikalar belirleyen çok sayıda kaynak sunar.

Duke'ta Yüksek Lisans Eğitimi

Duke olarak, lisansüstü programlarımızı makul bir boyutta tutmaya kararlıyız. Yaklaşık 2.500 doktora öğrencisi ve 1.000 araştırma yüksek lisans öğrencisi, 1,300'den fazla lisansüstü öğretim üyesiyle çalışan 80'den fazla bölüm ve programda kayıtlıdır. Bölümlerimizdeki ve programlarımızdaki küçük, özel ortamlar, yüksek lisans öğrencilerine ve öğretim üyelerine, yakın meslektaşlık ve ortak amaç ile işaretlenmiş özel bir ortaklık kurmalarına yardımcı olur.

Duke'daki lisansüstü eğitimin ayırt edici özelliği, diğer alanların sınırlarıyla kesişen, bir çalışma alanındaki derin, uzmanlaşmış bilginin zengin bir karışımıdır. Multidisipliner yaklaşımlar, keşif ve bilgi üretimi için anahtar olarak kabul edilir. Fakülte ve lisansüstü öğrencilerinden oluşan işbirlikçi araştırma ve çalışma grupları, birçok üniversite ortamında, bölümlerin ve programların sınırlarının ötesine uzanan sorunlar ve temalar etrafında birleşir.

İşbirliği, kampüs sınırlarında bitmiyor. Araştırma Üçgeni'ndeki konumu sayesinde Duke, diğer büyük üniversitelerle ve kamu ve özel enstitüler ve firmalarla güçlü bağlantılara sahiptir. Bu topluluklara erişim, hem akademik hem de kültürel açıdan Duke lisansüstü deneyiminin ayrılmaz bir parçasıdır.

Duke ortamında başarılı olan yüksek lisans öğrencileri yaratıcı, cesur ve eskimiş cevapları kabul etmeye isteksizdir. Bu size benziyorsa, programlarımıza bir göz atın ve neler sunabileceğimize bakın.

Enstitünün Rolü

Lisansüstü öğrenciler, herhangi bir akademik toplulukta ihtiyaç duyulan bir ayrılıktır. Duke University Graduate School'da, fakülte ve lisansüstü öğrencilerine yenilik yapma, keşfetme ve geleneğe meydan okuma teşvikleri sağlamak, üniversite kaynaklarının en iyi uygulaması olarak kabul edilir.

The Graduate School'un genel misyonu, öğrencilerin çok çeşitli mesleklerde geleceğin liderleri olmak için analitik becerileri öğrenmelerine yardımcı olacak araştırmaya dayalı lisansüstü eğitim sağlamaktır. Mezunlarımızın çoğu akademiye girse de, burada aldıkları eğitimin, yeni bilgilerin keşfi, yaratıcı uygulaması ve öğretilmesini içeren herhangi bir iş için geçerli olması amaçlanmıştır.

Ayrıca, Enstitü, bilginin sınırlarıyla ilgilenen bir fakültenin araştırma ve eğitim görevlerini desteklemek ve bunu yaparken, üniversite genelinde bursun önceliğini savunmak için büyük ölçüde mevcuttur.

Enstitü, birkaç başka rol de hizmet vermektedir:

Duke'ta lisansüstü eğitimin tüm yönleri için kalite kontrol sağlayın ve tüm lisansüstü programlarda iyi uygulamaları, müfredatta yüksek kaliteyi ve öğrenci seçiminde mükemmelliği tanımlayan politikalar ve standartlar oluşturun.

En iyi ve en çeşitli öğrencileri işe almak için fon sağlamak, programları düzenli olarak gözden geçirmek ve programlarımızın her birinde çeşitliliğin ve entelektüel meslektaşlığın desteklenmesine özel önem vermek dahil olmak üzere çeşitli mekanizmalar aracılığıyla programlarımızın kalitesini iyileştirin. Uluslararası öğrenciler, yeterince temsil edilmeyen gruplardan öğrenciler ve belirli disiplinlerdeki kadınlarla ilgili ancak bunlarla sınırlı olmayan özel ihtiyaçlara ve konulara düzenli olarak dikkat ediyoruz. Enstitü ayrıca, araştırmanın etik yürütülmesi dersleri aracılığıyla araştırma ve bilimde bütünlüğü teşvik etmede önemli bir rol üstlenir.

Lisansüstü öğrencilerin öğrenci olma ihtiyacının birincil savunucusu olarak hizmet edin, böylece üniversitede mali destek elde etmek için hizmet verebilecekleri herhangi bir hizmet rolü, lisansüstü eğitime katılmak için zamana ve yeterli kaynağa sahip olma ihtiyacına ikincil olarak ele alınacaktır. Enstitü, öğrencilerin derece programlarını zamanında başarıyla tamamlamalarını sağlayan finansal ve entelektüel kaynakları bulmak için çok çalışıyor.

Doğası gereği tam olarak akademik olmayanlar da dahil olmak üzere, lisansüstü öğrenci yaşamının tüm yönlerini desteklemede aktif bir rol oynayın. Bir öğrencinin lisansüstü okuldayken genel yaşam deneyiminin kalitesinin, lisansüstü eğitimin başarılı bir şekilde tamamlanması ve bu eğitimden iyi bir şekilde yararlanabilecek bir ömür boyu çalışma için kritik öneme sahip olduğunun farkındayız. Enstitü, mali yardım, sağlık hizmetleri, danışmanlık ve çocuk bakımı gibi alanlarda lisansüstü öğrencilerin çıkarlarını desteklemek için öğrenci grupları ve destek ofisleriyle birlikte çalışır. Enstitü ayrıca, yüksek lisans derecesi alanlara akademik ve akademik olmayan kariyer fırsatlarını keşfetmek için mesleki gelişim fırsatları sunar.

Konumlar

  • Durham

    Durham, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular