Keystone logo
Dulles University

Dulles University

Dulles University

Tanıtım

Vizyon Bildirimi

Dulles Üniversitesi 2010 yılında kurulmuş ve John Foster Dulles, ABD devlet ve vizyoner bir ömür boyu katkılarından ilham çekiyor edildi. Dünyada hükümetler ile uluslararası anlaşmaları tasarımı ve müzakere nüfuzu dünya halklarının demokrasi ve özgürlük çıkması üzerine büyük bir etkisi vardı. Onun başarıları 1919 yılında Paris Barış Konferansı'na ABD delegasyonunun bir Müşaviri olarak hizmet dahil. O uluslararası bir avukat olarak ve aynı zamanda savaş yılları içinde çeşitli kongrelerde ön plana aldı. Özellikle, o Barış Berlin Borç Konferanslar anlaş Amerikan Komisyonu ile ilgili, ve Londra, Moskova ve Paris'te Dışişleri Bakanları toplantılarının Konseyi'nde özel danışmanı oldu. O Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda (1945-1949) bir temsilci olarak görev yaptı, ve bu 1951 yılında Japonya ile bir barış antlaşması yaptığı müzakere izledi. 1951 yılında, Başkan Dwight D. Eisenhower Dışişleri Bakanı olarak Dulles atandı ve 1954 yılında Amerika Birleşik Devletleri adına o Avustralya, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık, Fransa, imza dahil Güneydoğu Asya Antlaşması Örgütü (SEATO) organize etmek için yardımcı , Pakistan, Tayland ve Filipinler. Dulles'ın insani katkıları bir görev yönetim kurulu Rockefeller Vakfı mütevelli olarak Uluslararası Barış için Carnegie Endowment Başkanı ve aynı zamanda birçok diğer başarıları arasında Dış İlişkiler Konseyi'nin kurucu üyesi olarak varlık dahil. Dulles Üniversitesi eğitim ve tatmin edici bir yaşam için bireylerin hazırlık önemine bir kanıtı olarak adil ve dengeli ticaret anlaşmaları müzakere uluslararası işbirliği ve mükemmellik üzerine John Foster Dulles 'güçlü standına ilham bulur. Üniversite eğitim ve yaşama yaklaşım benzer mükemmellik için çaba öğrencilerini teşvik eder.

MİSYON

Dulles Üniversitesi her öğrenci değerinde onurunu ve potansiyelini saygılı bir şekilde üniversite eğitim teslim adamıştır. Bilgi edinilen ve geliştirilen ve yaratıcı faaliyetleri küresel bir toplum için hazırlanacak öğrencinin deneyimlerini zenginleştirmek için aramak nerede, Üniversite istihdam olanakları bir yelpazede için hazırlar sayede bir ortam oluşturarak. Üniversitenin misyonu ayrılmaz bir parçasıdır "toplumun ortak yararı" olumlu katkılar yapmak için donatılmış iyi vatandaş liderler geliştirmektir. Bizim kurs ve bizzat tasarlanmış Uygulamalı Stajlar istihdam ve pazar için stratejik hazırlık yoluyla yüksek öğrenim hayalini gerçeğe dönüştürmek için öğrencilere. Biz yüksek standartları ve kurulmuş ve tanınmış kriterler, politikaları ve ulusal, bölgesel ve devlet akreditasyon ve belgelendirme kuruluşları tarafından gerekli olarak mükemmellik eğitim kalitesine bağlı. Bizim lisans, lisans ve lisansüstü programları tek tek yeni sorunlar, yeni sorumluluklar ve her öğrencinin kariyeri için yeni ödülleri teklif iş becerileri ile müfredat birleştirmek için tasarlandı çünkü öğrenciler için hedeflerimiz "ders kitabı dışında" gidin. Şu anda, Dulles Üniversitesi'nin akademik programlar lisans, master ve doktora derecelerine yönelik, iş, bilgi teknolojileri ve bilgisayar bilimi odaklanın. Bu genel amacı aşağıdaki öğrenme beceri setleri ve hedefleri ile elde edilir: Biz, öğrencinin seçilen sektöründe uzman fakülte kullanan önemli gerçek dünya uzmanlık sağlayacağına inanıyoruz •. Bu şekilde, biz onların planlı mesleğinde son beceri setleri ve yönetim sistemleri öğrencilerimize sunuyoruz. Dulles Üniversitesi geleneksel ders kitabı ve ders müfredat ötesine geçer. • Biz vaka çalışmaları ve gerçek hayattaki örneklerle dahil ederek yönetiminin temelleri eğitim daha sağlar. Fakültemiz karmaşık konuları ve etkin kararlar araştırıyor. • Dulles Üniversitesi'nden mezun olan öğrenciler daha iyi promosyonlar kazanmak için yerleştirilmiş olacak ve giriş veya yönetim düzeyinde pozisyonlar için iş başvuru havuzunda üst katman arasında olarak değerlendirilmelidir. • Öğrenciler bir yönetim konumda ne olacağını öğrenmek. Biz tek-tek ve özel iş gereksinimlerine göre öğretim üyeleri ile oynarken grup iddialı rolü teşvik ediyoruz.

Kurumsal Hedefler

Üniversite olacaktır: • tüm öğrencilerin en iyi çıkarlarını koruyan bir temel husustur emin olun. • ne olursa olsun yaş, kültür ve sosyoekonomik arka plan, bireysel niteliklerin temelinde öğrenci başvuru değerlendirmek ve eğitim sürecine toplumun tüm üyelerinin dahil edilmesi için çalışıyoruz. • danışmanlık, işe alım ve kayıt uygulamaları etik ve saygılı davran. • Tüm öğrencilere giriş ile ilgili tanımları ve son başvuru tarihleri, ortak bir set ile eşit erişim ve doğru kabul bilgileri sağlayın. • titiz akademik standartları ve küçük sınıflar ve öğretim üyeleri ve öğrenciler arasındaki yakın ilişkileri sayesinde eğitime kişiselleştirilmiş bir yaklaşım uygulanması yoluyla eğitimde mükemmellik sağlayın. • Destek ve Üniversite politikalarını uygulamak. • Öğrencilerin ve gizli bilgilerin tedavisi ile ilgili yerel, eyalet ve federal kanunlara uyun.

Non-Discrimination/Equal İstihdam Politikası

Rev Proc başına ırkçı Ayrımcılık Politikası. 75-50, Bölüm 4.01. Dulles Üniversite genellikle tanınan veya öğrencilere sunulan bizim okulda ve ırk, renk temelinde ayrımcılık değil tüm hakları, yetkileri, programlar ve faaliyetler için herhangi bir ırk, renk, ulusal veya etnik köken öğrenci kabul ve ulusal ya da bizim eğitim politikaları, kabul politikaları, burs ve kredi programları ve atletik ve diğer okul-uygulanan programların yönetiminde etnik köken. Üniversite o ayrımcılığa uğrayan inandığı herhangi bir kişi için mevcut bir şikayet prosedürü ile birleşik nedeniyle süreci sürdürmektedir. Federal ve eyalet yasaları ve kuralları ile şikayet prosedürü veya uyumla ilgili sorular Cumhurbaşkanının ofisine ele alınmalıdır.

Konumlar

  • Fairfax

    Dulles University, 510-1934 Old Gallows Road, Vienna , VA, 22182, Fairfax

    programlar

      sorular