Keystone logo
e-courses4you

e-courses4you

e-courses4you

Tanıtım

Hakkımızda

e-courses4you 45 yıllık satış tecrübesi ve 18 yıllık e-öğrenme uzmanlığını birleştirdiniz.

En yeni sanat eğitimi veren münhasır partnerlerimiz sayesinde. Vizyonumuz herkes için kaliteli ve uygun fiyatlı e-öğrenme eğitiminin dünya lideri sağlayıcılarından biri olmaktır.

“Sadece bir avuç eğiticiden biri olduğumu ve 18 yıldan beri müthiş müşteri desteği ve hizmeti üzerine iş kurduğumuzu ve hala güçlü olduğumuzu hatırlıyorum. Doğru bir şey yapmalıyız! ”

106245_pexels-photo-1266007.jpeg

Görevimiz

Misyonumuz, kariyer basamaklarını yükseltmek isteyip istemediğinizi düşünerek, yeni bir işe başlamayı, ev tabanlı bir iş yapmayı düşündüğünüzü veya genel sağlık ve zindeliğinizi geliştirmek istediğinizi düşünerek, ileriye dönük bir eğitim sunmaktır. kurslar 4, hayatınızın her yönünü geliştirmek için size eğitim verecek.

Kurslarımız kendi alanlarında önde gelen uzmanlar tarafından sağlanmıştır, örneğin, sadece raf dersi içeriğinden herhangi bir kaynak almıyoruz, örneğin, e-bilim programımız NASA ile çalışan eski bir Profesör tarafından geliştirilmiştir. !! Ünlü ortaklarımız Brian Tracy, Tony Robbins ve Stephen Covey'ı içeriyor ve iş paketlerimiz Microsoft tarafından sadece ortalama değil, aynı zamanda olağanüstü içerik sunmak için ortaklık kuruyor!

Bizim topluluğumuz

e-courses4you tarafından sağlanan tüm kurslar, eğitmenlerimizin kurucuları ve özel destek ekibi tarafından desteklenmektedir.

Bu çok fazla e-eğitim olmasına rağmen, ihtiyacınız olan desteği hala alabilirsiniz:

  • Müşteri hizmetleri ekibimize dilediğiniz zaman e-posta gönderin ve 72 saat içinde yanıt alın
  • Özel destek ekibimiz, Pazartesi - Cuma günleri saat 09:30 - 17:30 arası her türlü kursa veya soruya en kısa zamanda cevap vermek için
  • Arkanda olan doğru insanlarla ne yaptığınıza güvenin.

Çalışanlarımız

Çok dikkatli, verimli, neşeli ve parlak ve her zaman müşteri odaklı olmak için özenle seçilmiş ve eğitilmişiz.

Telefon destek ekibimiz haftada 5 gün sizin için hazırdır ve 72 saat içinde yanıt süresi ile e-posta ile kullanılabilir.

Konumlar

  • Harlow

    Unit 19 Barrows Road, CM19 5FN, Harlow

programlar

sorular