Keystone logo
EADA Business School, Executive Education İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans
EADA Business School, Executive Education

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans

Barcelona, İspanya

11 Months

İspanyol

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 15.700

Kampüste

Tanıtım

Prestijli Financial Times Sıralaması, en iyi üniversitelerin ve işletme okullarının yıllık bir listesini yayınlar. EADA, 2023 yılına denk gelen, dünyada tam olarak var olan on iki binden fazla işletme okulunun en son baskısında, açık programlarda İlk 16'da yer almakta ve böylece öğretim kalitemizi, eğitim önerisi tasarımımızı, karakterimizi uluslararası düzeyde ve seviyemizde kabul etmektedir. diğer göstergelerin yanı sıra katılımcılarımızın memnuniyeti.

Bahsi geçen sıralamada Uluslararası Öğrenciler sıralamasında dünyada 1 numara kaldığımızı ve şirket eğitimleri ile birleştiğinde sıralamada dünyada 25. sırada olduğumuzu paylaşmak isteriz.

194315_image.png

194314_image1.png

Ne yapabileceksin...

İşe göre bir Stratejik İK Planı tasarlamanızı ve uygulamanızı sağlayacak ve bir organizasyondaki İK Departmanındaki Liderlik konumunuzu pekiştirmenizi sağlayacak temel yetkinlikleri geliştireceksiniz.

  • Stratejik yöne katılmanıza ve böylece İnsan Sermayesi açısından öncelikleri belirlemenize izin veren geniş bir işletme vizyonu edinin.
  • Bir değişim temsilcisi ve Yönetim ortağı olarak rolünüzü geliştirin.
  • Örgütsel değişim süreçlerine eşlik edecek bir kültürel denetim gerçekleştirin.
  • Bölgedeki projelerde karar vermeyi ve yatırım getirisinin ölçülmesini sağlamak için İK Analitiklerinin ekonomik-finansal modeller olarak kullanılmasından temel göstergeleri kullanın.
  • Yeterli bir tasarım gerçekleştirmenize ve uygulanmasını sağlamanıza izin veren farklı İnsan Kaynakları politikalarına ilişkin küresel bir vizyon edinin.
  • Kuruluşta daha büyük etki ve etki yaratmak için gerekli olan ilişkisel becerilerin yanı sıra kişilerin ve ekiplerin liderlik kapasitesini geliştirin.
  • Kişiselleştirilmiş Yönetici Koçluğu süreci sayesinde bir yönetici olarak potansiyelinizi geliştirin.
  • Programda edinilen bilgileri, bir Master katılımcının şirketlerinden birine dayalı bir ekip olarak Stratejik İnsan Kaynakları Planı gerçekleştirerek aktarın.

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular