Keystone logo
EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

İstatistik

EAE , 16'sı Amerika, 17'si Avrupa, üçü Asya ve iki Afrika ülkesi olmak üzere 38 ülkedeki yüze yakın akademik kurum ve işletme okulu ile anlaşmalar imzalamıştır. EAE , aralarında akademik, kültürel ve profesyonel bir alışverişi teşvik eder.

  Kampüs Özellikleri

  EAE şu anda Barcelona ve Madrid'de kampüs alanlarına sahiptir ve Online İş Okulu aracılığıyla çevrimiçi eğitim sunmaktadır. İspanya'daki en geniş lisansüstü programlardan birini, İşletme alanında yüksek lisans ve yaklaşık yüz şirket içi eğitim ve yaşam boyu öğrenme kurslarını sunmaktadır.

  EAE ayrıca Lima (Peru), Bogota (Kolombiya) ve Mexico City'de (Meksika) Latin Amerika ile kurumsal bağlarımızı güçlendiren üç uluslararası şubesi bulunmaktadır.

   Sıralamalar

   Ustalarımız El Mundo gazetesi tarafından Top 250'de sıralanmıştır ve İspanya'nın en iyilerinden biridir. Uluslararası MBA, bu küresel iş ortamında hedeflerinizi gerçekleştirmenin doğru yoludur.

   Programa kabul koşulları

   Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

   Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

   Konumlar

   • Barcelona

    EAE Business School C/ Aragó 55 , 08015, Barcelona

    • Barcelona

     Campus Barcelona C/ Aragó, 55 C/ Tarragona, 110, 08015, Barcelona

     • Madrid

      Campus Madrid C/ Joaquín Costa, 41, 28002, Madrid

      sorular