Keystone logo
Universidad EAN Bilgi Sistemleri ve Teknolojik Projelerin Yönetimi Konusunda Master
Universidad EAN

Bilgi Sistemleri ve Teknolojik Projelerin Yönetimi Konusunda Master

Online

4 Semesters

İspanyol

Tam zamanlı

02 Aug 2024

Sep 2024

COP 9.912.000 / per semester

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

Sürdürülebilir rekabet avantajlarının yaratılmasıyla değişiklikleri teşvik etmek için yönetim becerileri edinin ve kuruluşlarda bilgi teknolojilerini uygulayın.

Neden Ean Bilgi Sistemleri ve Teknolojik Projelerin Yönetimi alanında Yüksek Lisans eğitimi alasınız?

Farklı bilgi ve endüstri sektörlerinden gelen öğrencilerin, organizasyonlarda bilgi teknolojilerini uygulamak için yönetim becerilerini geliştirebilecekleri ve yönetsel yeterliliklerin ve üst yönetimin geliştirilmesi çalışması yoluyla sürdürülebilir rekabet avantajlarının yaratılmasıyla değişiklikleri teşvik edebilecekleri 5 yılı aşkın bir yörünge modeller, bilgi güvencesi için yönetim modelleri, bilgi sistemleri mimarisi, organizasyondaki stratejik kaynak bilgisi, bilgi sistemleri ve teknolojilerinin yönetimi, proje yönetiminde başarı faktörleri teknolojik, yönetişim, teknolojideki standartlar ve iyi uygulamalar, formülasyon ve ekonomik değerlendirme teknolojik projeler, ayrıca diğerlerinin yanı sıra insan yeteneği, iş etiği ve sürdürülebilirliğe yönelik yönetim stratejileri.

Razones para estudiar el programa

  1. Eğitim süreçleri, şirkette bilgi ve iletişim teknolojilerinin yönetilmesi, büyük hacimli verinin yönetimi ve bunun gerektirdiği depolama süreçleriyle ilgili becerilerin geliştirilmesine odaklandı.
  2. Bilgi sistemleri ile şirket arasında çalışmaya olanak tanıyan trendlere göre tematik içeriklerin sürekli güncellenmesi, rekabet avantajları ve bilgi sistemlerinin katkısı konusunda doğru kararlar vermek için gerekli becerilerin güçlendirilmesi amaçlanmaktadır.
  3. Yüksek lisans, organizasyonlarda iyileştirme süreçlerinin oluşturulması için sürdürülebilir rekabet avantajlarının geliştirilmesine olanak tanıyan organizasyonel bilgi sistemlerinin yönetim süreçlerini yönlendirebilecektir.

kabul

Müfredat

Program Sonucu

Okul Hakkında

sorular