Keystone logo
East Georgia State College

East Georgia State College

East Georgia State College

Tanıtım

Georgia University System of Georgia'nın (USG) bir erişim kurumu olan öğrenci odaklı East Georgia State College (EGSC), tüm öğrencilerin akademik hedeflerine minimum gecikme ve masrafla ulaşmalarını sağlayan, kaliteli yüksek öğrenim için uygun fiyatlı bir kapıdır.

Öğrenciler ön lisans derecelerini, hedeflenen lisans derecelerini takip edebilir ve diğer kurumlara yolları aktarabilirler. EGSC, disiplin ayrımına sahip ön lisans dereceleri vermek için onaylanan ilk ve birkaç USG kurumu arasındadır.

EGSC'nin uzman ilgisi, çok çeşitli akademik yetenekleri ve hazırlık seviyelerini etkin bir şekilde destekler. Kolej'in Swainsboro'daki ana kampüste yaşamak isteyen öğrenciler için bir konaklama seçeneği içeren destekleyici ortamı, kültürel ve etnik çeşitliliği teşvik eder.

EGSC ayrıca eğitimli bir işgücü üreterek ve hizmet, eğitim, kültürel zenginleştirme ve ekonomik kalkınma fırsatları aracılığıyla hizmet verdiği toplulukları sürekli olarak dahil ederek bölgenin ekonomik canlılığına katkıda bulunur.

Konumlar

  • Swainsboro

    College Circle,131, 30401, Swainsboro

    sorular