Keystone logo
East London University

East London University

East London University

Tanıtım

East London University Hakkında

1998 yılında kurulan East London University , ülkenin önde gelen özel üniversitelerinden biridir.

Üniversitenin Doğu Londra şehir merkezinin birkaç kilometre güneyinde bulunan S1 hektarlık kampüsü, Güney Afrika'nın tüm bölgelerinden ve 27 diğer ülkeden gelen 2.300'den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

East London University öğrencileri ne okurlarsa okusunlar, bireysel amaçlarını bulmalarına ve takip etmelerine yardımcı olan kişisel bir eğitim yolculuğuna çıkarlar.

Görev ve Amaç

East London University , öğrencilerin mesleki hedeflerine ulaşmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirmelerini, kuruluşlarının performansını geliştirmelerini ve topluluklarına liderlik ve hizmet sağlamalarını sağlayan yüksek öğrenim fırsatlarına erişim sağlar.

amaç

  • Bilişsel ve etkili öğrenci öğrenimini (bilgi, beceri ve değerler) kolaylaştırmak ve bu bilginin öğrencinin işyerinde kullanımını teşvik etmek.
  • Öğrencilerin kariyer başarısı fırsatlarını geliştirmek için yaşam boyu öğrenme taahhüdü ile birlikte iletişim, eleştirel düşünme, işbirliği ve bilgi kullanımı yetkinliğini geliştirmek.
  • Sınıflarına yalnızca ileri düzeyde akademik hazırlık değil, aynı zamanda mesleklerinin mevcut uygulamalarından gelen becerileri de getiren öğretim üyeleri aracılığıyla teori ve uygulama arasındaki boşluğu kapatan öğretim sağlamak.
  • Öğrenme kaynaklarına erişimi genişleten ve daha iyi öğrenci öğrenimi için işbirliğini ve iletişimi geliştiren etkili öğretim yöntemleri ve araçları yaratmak için teknolojiyi kullanmak.
  • Öğrenci öğrenimini değerlendirmek ve öğretme/öğrenme sistemini, müfredatı, öğretimi, öğrenme kaynaklarını, danışmanlığı ve öğrenci hizmetlerini iyileştirmek için değerlendirme verilerini kullanmak.
  • Çalışan öğrenciye akademik kalite, hizmet, mükemmellik ve kolaylık sağlamaya odaklanan bir yenilik ruhunu teşvik etmek için özel bir kurum olarak organize olmak.
  • Üniversitenin misyonunu desteklemek için gerekli mali kaynakları oluşturmak.

Konumlar

  • East London

    14 Stewart Drive Berea, 5241, East London

sorular